Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. W PRACOWNI KOMPUTEROWEJ NALEŻY: 1.Przebywać tylko w obecności nauczyciela! 2.Zajmować wcześniej ustalone miejsca! 3.Utrzymywać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. W PRACOWNI KOMPUTEROWEJ NALEŻY: 1.Przebywać tylko w obecności nauczyciela! 2.Zajmować wcześniej ustalone miejsca! 3.Utrzymywać"— Zapis prezentacji:

1 REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

2 W PRACOWNI KOMPUTEROWEJ NALEŻY: 1.Przebywać tylko w obecności nauczyciela! 2.Zajmować wcześniej ustalone miejsca! 3.Utrzymywać porządek i czystość! 4.W czasie zajęć zachować spokój i rozwagę!

3 W PRACOWNI KOMPUTEROWEJ NALEŻY: 5.Dokładnie czytać komunikaty pojawiające się na ekranie monitora! 6.Wykonywać wszystkie czynności dokładnie według poleceń nauczyciela lub instrukcji!

4 UCZNIOWI NIE WOLNO: 1.Samowolnie włączać i wyłączać zestawu komputerowego! 2.Dotykać palcami złączy! 3.Włączać do sieci żadnych urządzeń bez wiedzy i zgody nauczyciela!

5 UCZNIOWI NIE WOLNO: 4.Zmieniać ustawień Panelu sterowania! 5.Zmieniać, przenosić lub usuwać pliki i foldery systemowe! 6.Instalować nielegalne oprogramowanie! 7.Używać prywatnych dyskietek i płyt bez wiedzy i zgody nauczyciela!

6 UCZNIOWI NIE WOLNO: 8.Wnosić i pić żadnych napojów! 9.Jeść posiłków! 10.Żuć gumy!

7 UCZEŃ MA PRAWO : 1.Oczekiwać życzliwej i rzetelnej pomocy od nauczyciela. 2.Korzystać z poprawnie funkcjonującego sprzętu. 3.Zgłaszać uwagi o usterkach. 4.Za zgodą nauczyciela korzystać z sieci Internet. 5.Przechowywać swoje informacje i dokumenty w miejscu wskazanym przez nauczyciela.

8 PAMIĘTAJ!!! PODCZAS PRACY PRZY KOMPUTERZE RÓB KRÓTKIE PRZERWY I ĆWICZENIA RELAKSUJĄCE WZROK.

9

10


Pobierz ppt "REGULAMIN PRACOWNI KOMPUTEROWEJ. W PRACOWNI KOMPUTEROWEJ NALEŻY: 1.Przebywać tylko w obecności nauczyciela! 2.Zajmować wcześniej ustalone miejsca! 3.Utrzymywać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google