Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z pożytkiem dla najmłodszych Grunt to dobra zabawa! 21. 07. 2010 Rabka Zdrój Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z pożytkiem dla najmłodszych Grunt to dobra zabawa! 21. 07. 2010 Rabka Zdrój Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy."— Zapis prezentacji:

1 Z pożytkiem dla najmłodszych Grunt to dobra zabawa! 21. 07. 2010 Rabka Zdrój Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

2 Zmagania z grawitacją W środowy, słoneczny poranek rozrywkowa grupa kolpingowców wyruszyła na podbój parku rozrywki w Rabce. Po 3,5 h jazdy superszybkim autobusem śmiałkowie z Dębna wraz z młodymi opiekunami pobiegli po sporą dawkę adrenaliny. Na pierwszy ogień poszła karuzela widoczna na zdjęciu obok.

3 Powrót do dzieciństwa Nawet poważna Pani redaktor zaszalała na tygrysie. Zaś redakcyjna koleżanka Monika uległa urokowi czadowej maszyny.

4 Przyjaciel- nigdy Cię nie zawiedzie ! Oswoiła groźne zwierzę!Najlepszy przyjaciel.

5 Nam tylko jedno w głowie…- ZABAWA! Ale rakieta ! Cudownie. Ta to ma pomysły. Pf….! My też potrafimy się bawić!

6 Mamy Was! Narada wojenna!

7 Świat z wysokości!

8 Ty! Podczas 4,5 godzinnego powrotu do domu superszybkim autobusem adrenalina wciąż buzowała w naszej krwi. Każdy z nas na pewno był zadowolony z wycieczki chociaż nie było możliwości skorzystać z wszystkich atrakcji tego parku. Podróż minęła dość zwinnie mimo długich postojów na drodze.


Pobierz ppt "Z pożytkiem dla najmłodszych Grunt to dobra zabawa! 21. 07. 2010 Rabka Zdrój Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google