Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Banki powstały po to żeby przechowywać nasze pieniądze. Często boimy się trzymać swoich oszczędności w domu więc oddajemy je do banku. Banki dają nam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Banki powstały po to żeby przechowywać nasze pieniądze. Często boimy się trzymać swoich oszczędności w domu więc oddajemy je do banku. Banki dają nam."— Zapis prezentacji:

1

2 Banki powstały po to żeby przechowywać nasze pieniądze. Często boimy się trzymać swoich oszczędności w domu więc oddajemy je do banku. Banki dają nam czasem kredyty czyli pożyczkę którą z czasem spłacamy.

3 Konta bankowe to nasz własny sejf. W dzisiejszych czasach konta bankowe są bardzo łatwe w użyciu. Można np.: płacić rachunki, odbierać pensję albo jak starsi ludzie emeryturę nawet nie ruszając się z domu.

4 Często starsi ludzie bali się wychodząc z banku czy doniosą emeryturę do domu. Bali się złodziei teraz już nie muszą się bać wystarczy kliknąć, a gotówka przelewem trafi na konto.

5 Konta bankowe to fajna sprawa dla starszych osób które bolą nogi. Mogą zrobić przez Internet np.: przelewy. Nie kiedy banki informują o nowych ofertach bankowych.

6 Banki często naciągają ludzi na kredyty i duże koszty. W dzisiejszych czasach jest wielu hakerów którzy łamią nasze hasła i zabezpieczenia banków.

7 Większość ludzi na ziemi ma konta bankowe na których ma wszystkie swoje oszczędności. Banki teraz coraz bardziej stawiają na konta internetowe.

8 Konta bankowe są bardzo przydatne w życiu codziennym. Większość ludzi na Świecie ma tam całe swoje oszczędności. Teraz wystarczy kliknąć aby np.: zapłacić rachunki.


Pobierz ppt "Banki powstały po to żeby przechowywać nasze pieniądze. Często boimy się trzymać swoich oszczędności w domu więc oddajemy je do banku. Banki dają nam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google