Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program współpracy w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program współpracy w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych."— Zapis prezentacji:

1 Program współpracy w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych

2 Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. Stworzono dla nich odrębną markę - GE Money BankMieszkaniowy, nawiązującą do nazwy GE Banku Mieszkaniowego, który pod koniec 2004 roku stał się częścią GE Money Banku.

3 GE Money Bank jest częścią biznesu GE Consumer Finance. Bank powstał w wyniku połączenia GE Banku Mieszkaniowego i GE Capital Banku, w styczniu 2005 roku. W ofercie Banku znajdują się między innymi: kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej kredyty gotówkowe kredyty samochodowe program finansowania sprzedaży samochodów używanych (GEpard) karty kredytowe.

4 GE działa w ponad 100 krajach i zatrudnia 313 000 ludzi na całym świecie. W jej skład wchodzi 6 biznesów zajmujących się rozwojem technologii, mediami oraz finansami. Od września 2001 roku Prezesem i Dyrektorem Generalnym GE jest Jeffrey R. Immelt....ma swój udział w wielu najważniejszych i przełomowych odkryciach ostatniego stulecia. Żarówka, silikon do pomadek, tomograf, transmisja radiowa, lodówko-zamrażarka, silnik odrzutowy to tylko niektóre z dokonań GE.

5 Ojcem firmy General Electric był Thomas Edison – wynalazca żarówki, który w 1878 roku założył firmę Edison Electric Co. W 1892 roku z połączenia Edison General Electric Company i Thomson-Houston Electric Company powstał General Electric.


Pobierz ppt "Program współpracy w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google