Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę, tym ma większą szansę na rozwój swoich uzdolnień i umiejętności lub diagnozę i pomoc w problemach rozwojowych. Szkoła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę, tym ma większą szansę na rozwój swoich uzdolnień i umiejętności lub diagnozę i pomoc w problemach rozwojowych. Szkoła."— Zapis prezentacji:

1 Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę, tym ma większą szansę na rozwój swoich uzdolnień i umiejętności lub diagnozę i pomoc w problemach rozwojowych. Szkoła jest szansą dla Waszego dziecka!

2 aktywnie zdobywać wiedzę dostosowaną do swojego wieku i indywidualnych zdolności, rozwijać dotychczasowe zainteresowania i talenty oraz odkrywać nowe, uczyć się języka obcego, stawać się bardziej samodzielnym, odważnym i pewnym siebie, uczyć się nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i dorosłymi, rozwijać umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy w grupie. Sześciolatek będzie mógł:

3 Szkołą z ponad 80-letnią tradycją i przez cały czas niestrudzenie służy swoim wychowankom, wpisując się w potrzeby i życie lokalnej społeczności.

4

5

6

7

8

9

10 Jeżeli pragniecie, aby Wasze dziecko uczęszczało do szkoły, gdzie będzie mogło rozwijać swoje pasje, a w razie problemów edukacyjnych liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc nauczycieli – zapiszcie dziecko do nas!


Pobierz ppt "Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę, tym ma większą szansę na rozwój swoich uzdolnień i umiejętności lub diagnozę i pomoc w problemach rozwojowych. Szkoła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google