Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY SERDECZNIE. AVEQA jest dla Państwa wejściem do internetowych przedsięwzięć. Oferujemy rozliczne możliwości rozrywki, takie jak sport wyczynowy,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY SERDECZNIE. AVEQA jest dla Państwa wejściem do internetowych przedsięwzięć. Oferujemy rozliczne możliwości rozrywki, takie jak sport wyczynowy,"— Zapis prezentacji:

1 WITAMY SERDECZNIE

2

3

4 AVEQA jest dla Państwa wejściem do internetowych przedsięwzięć. Oferujemy rozliczne możliwości rozrywki, takie jak sport wyczynowy, puzzle, multimedia i wiele więcej. To oznacza ekscytujący sport, rzeczywistą akcję, porywające gry oraz wiele więcej – wygodne rozkoszowanie się w domu! Zabawa i rozrywka w czystej postaci! ROZRYWKA

5 W Europie wydaje się na internet wiele miliardów euro (liczby oscylujące w granicach kilkudziesięciu miliardów). Przewiduje się, że dochody branżowe wzrosną w tym roku w sumie o 1,7 procent. Państwo również odniosą korzyści z tych liczb. Dlatego, że przy każdym zakupie z AVEQA zwraca się Państwu de facto pieniądze. My, ludzie z AVEQA oferujemy naszym klientom poprzez międzynarodowe partnerstwa z najrozmaitszymi branżami najkorzystniejsze możliwości zakupów. Dlatego, że razem jest nas więcej – a to oznacza, że AVEQA może wynegocjować dla Państwa najkorzystniejsze warunki z firmami partnerskimi przez wysoką sumę dochodów, które wytwarzają wspólnie wszyscy współpracownicy AVEQA.Tak oto nasi ludzie są codziennie w całym świecie w drodze, aby znaleźć dla Państwa nowych, kompetentnych partnerów handlowych i tym samym poszerzać ofertę palety produktów. ZAKUPY

6 3 powody aby kupować w AVEQA : 1. Wspólnie jesteśmy silni 2. Udział w dochodzie tzw. dolnej lini 3. B2B Partner w całej Europie

7 1. Sytem działowy AVEQA 2. AVEQA system stopniowania kariery 3. AVEQA programy partnerskie ZAROBKI

8 1. AVEQA system działowy 2. AVEQA system stopniowania kariery 3. AVEQA programy partnerskie

9 1. System działowy AVEQA Bazę tworzy tzw. AVEQA-system działowy dzielący się na dział personalny (Personal-Pool) i dział euro (Euro-Pool). Rozliczenie w systemie działowym następuje przez Państwa pozycje tworzące Państwa dolna linię. W bazie działowej stoją Państwo zawsze na swojej pozycji. Pozycje można wytwarzać przez kupno pakietów, pozyskanych partnerów jak i przez zakupy. Jeżeli zajmie się na jednym poziomie systemu każdorazowo po prawej i po lewej stronie tyle samo pozycji, a więc niejako wypełniony został jeden stopień, otrzymuje się wynagrodzenie.

10

11

12 Dział personalny Dział euro * )Przy zdobyciu za 10 razem, zostaje zrefundowana 1 pozycja.

13 2. System kariery Na bazie systemu działowego, istnieje system stopniowania kariery, dzięki któremu za każdym razem, gdy na dolnej lini zostanie uzyskany jakiś produkt pakietowy, otrzymacie Państwo stosowną nagrodę. Baza obliczania tego wynagrodzenia zależy od pakietu uzyskanego przez partnera, gdyż jest to zawsze 5 % ceny danego pakietu, którymi dopełnia się cały system stopniowej kariery. Wysokość nagrody wynikającej z tego systemu rozliczania, zależy od Waszego własnego pakietu oraz od tego, o ile poziomów na drabinie kariery jesteście oddaleni od osoby, która zdobyła ten pakiet.

14 Karriera w AVEQA AVEQA zintegrowała dodatkowo ten działowy program wynagrodzeń oraz Program Tytułowy (Titelprogramm) w system kariery stopniowej, aby zaoferować Państwu jeszcze wyższe zarobki i inne nagrody. Osiągnijcie Państwo wyższe dochody, podczas gdy Wasz świat internetowy dalej będzie się rozrastać. W ten sposób zdobędziecie uznanie poprzez Wasze sukcesy.

15 4 przywileje przez zdobycie tytułu: 1. Uznanie i motywacja Zaakcentujcie swój udział w programie! Pokażcie wszystkim pracownikom przedsiebiorstwa oraz Waszym Partnerom z AVEQA, co osiągnęliście i w jaki sposób przyczyniliście się do sukcesu całej firmy AVEQA! 2. Szczególne prezenty Wraz z osiągnięciem każdego nowego tytułu, otrzymacie Państwo od AVEQA szczególną nagrodę w formie ekskluzywnych prezentów przypominających Państwu stale o tym, co Państwo w minionym czasie osiagnęli. 3. Konkurs skucesów - podróż Lista rankingowa jest jedną z najważniejszych kategorii w dorocznych eliminacjach biznesowych, podczas których odznacza się każdorazowo 8 biznesmenów. Podróż z AVEQA jest zawsze ekskluzywnym przeżyciem, w ramach którego ludzie sukcesu mogą wypocząć i naładować się energią na kolejny rok w biznesie. 4. Wynagradzanie bonusowe Zdobądźcie Państwo jakis tytuł i otrzymacie tym samym automatycznie dodatkowe wynagrodzenie adekwatne do owego tytułu z systemu stopniowania kariery. Tak oto Wasz biznes może się szybciej rozwijać. Dokładne stopy procentowe wybierzcie z tabeli wzrostów.

16 3. Programy partnerskie AVEQA Z programami partnerskimi AVEQA możecie Państwo zarobić przy zakupach dodatkowe pieniądze. Specjalnie dla Państwa AVEQA uzgadnia z partnerami z najrozmaitszych branż szczególnie korzystne modele wtórnego wynagrodzenia. Państwo korzystają z tego podczas każdego osobistego zakupu. Na osobistym koncie możecie Państwo zbierać punkty, które możecie potem wymieniać na pozycje w Waszym dziale. 0,24 odpowiadają 1 punktowi. 200 Punktów odpowiada 1 pozycji.

17

18 Wykorzystajcie Państwo moment ! Wystartujcie … Dzisiaj!

19 Wybierzcie Państwo Wasz pakiet startowy !

20 Pakiet rozrywkowy cena: 180,- Czasowo nieograniczone prawo użytkowania i członkostwo w AVEQA (bez kosztów dodatkowych) Kupno osobistej domeny- strony internetowej Bezpośrednie wynagrodzenie z programów partnerskich aż do drugiego poziomu 10 pozycji w dziale euro (Euro-Pool) 1 pozycja w dziale personalnym (Personal-Pool)

21 Pakiet biznesowy cena: 580,- czasowo nieograniczone prawo użytkowania i członkostwo w AVEQA (bez kosztów dodatkowych) Kupno osobistej domeny-strony internetowej Bezpośrednie wynagrodzenie z programów partnerskich aż do 6 poziomu 30 pozycji w dziale euro (Euro- Pool) 3 pozycje w dziale personalnym (Personal-Pool) debetowa master-card gratis na 1 rok (dostępna od połowy 2012)

22 Pakiet profesjonalny cena: 1.880,- Czasowo nieograniczone prawo użytkowania i członkostwo w AVEQA Kupno osobistej domeny-strony internetowej B2B Bezpośrednie wynagrodzenie z programów partnerskich aż do 8 poziomu 70 pozycji w dziale euro (Euro- Pool) 7 pozycji w dziale personalnym (Personal-Pool) debetowa master-card gratis na 1 rok (dostępna 2012)

23 Skorzystajcie z bonu AVEQA do zapłaty.

24 Polecajcie nas dalej ! Państwo

25 Wasze marzenia się spełnią 1 Wystartujcie dzisiaj 2 Trening bazowy 3 W drodze do sukcesu!

26 Dziękujemy serdecznie za Państwa uwagę


Pobierz ppt "WITAMY SERDECZNIE. AVEQA jest dla Państwa wejściem do internetowych przedsięwzięć. Oferujemy rozliczne możliwości rozrywki, takie jak sport wyczynowy,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google