Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

M ODA E KOLOGICZNA Kolekcja,,Kobieta zawsze sobie poradzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "M ODA E KOLOGICZNA Kolekcja,,Kobieta zawsze sobie poradzi."— Zapis prezentacji:

1 M ODA E KOLOGICZNA Kolekcja,,Kobieta zawsze sobie poradzi

2 K REACJA NR 1 - SUKNIA WIECZOROWA Suknia wykonana z połyskliwej folii w kolorze czarnym. Do tego gustowne nakrycie głowy – kapelusz wykonany z zielonych worków na śmieci. W ręku torebka w kształcie woreczka z przepiękną różą. Wszystko wykonane z połyskliwego materiału, koszt całkowity 6 zł.

3 K REACJA NR 2 - STRÓJ POPOŁUDNIOWY Zgrabne ubranko w sam raz na popołudniowy spacer. Plisowana spódniczka przed kolano, do tego krótka bluzeczka bez rękawów. Wszystko wykonane z gazet techniką harmonijki, szyku nadaje stylowa torebka, którą modelka wykonała z wytłaczarki po jajkach. Całość przybrana kwiatami z gazety,,Twój styl. Koszt kreacji 3 zł.

4 K REACJA NR 3 - SUKNIA ŚLUBNA Suknia długa, obficie marszczona z romantycznym Ciągnącym się po ziemi welonem. Na głowie prześliczny kwiat wykonany z papieru. Całość wykonana z worków na zboża oraz firanek. Dodatki z folii aluminiowej i żółtego papieru dekoracyjnego. Koszt tej niezwykłej kreacji 9 zł.

5 K REACJA NR 4 - STRÓJ KĄPIELOWY Hit sezonu! Strój plażowy- spódniczka oraz biustonosz: a wszystko wykonane z reklamówek, dodatki ze wstążek oraz kokardek wykonane z serwetek. Koszt tego pięknego stroju jedynie 5zł

6 K REACJA NR 5 - STRÓJ NA DYSKOTEKĘ Śliczna sukienka w sam raz na dyskotekę, idealna do tańca. Sukienka wykonana z worka na śmieci, błyszcząca góra sukienki wykończona folią aluminiową i dodającą szyku kokardą. Super dodatkiem jest łańcuszek z nici i koralików.

7 K REACJA NR 6 - STRÓJ Z BAJKI PANI FLINSTONE Strój pani Flinstone jest bardzo elegancki i atrakcyjny. Wykonany z białego worka W kolorowe grochy. Do tego zestawu świetnie Pasują drewniane korale i modny kapelusz Wykonany z tektury. Kokarda, która pięknie zdobi Kapelusz wykonana jest ze sznurka. Koszt kreacji 6 zł.

8 P REZENTACJE I POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ PRZYGOTOWAŁY : Magdalena Klepacz Emilia Jastrzębska Wiktoria Stępniewska Olga Pirosz Martyna Michalczewska Emilia Korgul Karolina Zarychta Wiktoria Domagalska Magdalena Kornafel


Pobierz ppt "M ODA E KOLOGICZNA Kolekcja,,Kobieta zawsze sobie poradzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google