Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE PRANIA TEKSTYLIÓW DLA HOTELARSTWA I GASTRONOMII.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE PRANIA TEKSTYLIÓW DLA HOTELARSTWA I GASTRONOMII."— Zapis prezentacji:

1

2 MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE PRANIA TEKSTYLIÓW DLA HOTELARSTWA I GASTRONOMII

3 ZAKRES USŁUGI : ODBIÓR TEKSTYLIÓW Z SIEDZIBY KLIENTA PRANIE I ODPLAMIANIE TEKSTYLIÓW. PRASOWANIE I PAKOWANIE TEKSTYLIÓW PRZYGOTOWANIE ZESTAWIENIA ZA REALIZOWANĄ USŁUGĘ.

4 JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH ELEMENTÓW W NASZYM SYSTEMIE JEST DELIKATNE OBCHODZENIE SIĘ Z TKANINAMI. POLEGA TO MIĘDZY INNYMI NA ELIMINOWANIU CZYNNIKÓW, KTÓRE SZKODZĄ BIELIŻNIE. OCHRONA TKANIN POŁĄCZONA Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ PRANIA STANOWIĄ O WYDAJNOŚCI I RENTOWNOŚCI USŁUGI. NALEŻY TU ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DOPRACOWANIE ODPOWIEDNICH CZYNNIKÓW : DELIKATNE DLA TKANIN SRODKI WYBIELAJĄCE I DEZYNFEKUJĄCE, ODPOWIEDNIO DOBRANA TEMPERATURA PRANIA,ODPOWIEDNIA WODA WDROŻONA SYSTEMEM DO JEJ ZMIĘKCZANIA, KTÓRY ZAPEWNIA DOSKONAŁE EFEKTY W USUWANIU ZABRUDZEŃ,ORAZ ELIMINUJE SZARZENIE TEKSTYLIÓW.

5 PRANIE OBRUSÓW TO NIE TYLKO DOBRA JAKOŚĆ SAMEGO PROCESU USUWANIA ZABRUDZEŃ, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIE SKŁADANIE,KTÓRE OFERUJEMY W INNOWCYJNYM SYSTEMIE NAWIJANIA OBRUSÓW NA ROLKI. METODA TA POZWALA UNIKNĄĆ JAKICHKOLWIEK ZAGNIECEŃ NA OBRUSACH.WALORY ESTETYCZNE TEGO ROZWIĄZANIA SĄ DOCENINE PRZEZ SZEROKIE GRONO NASZYCH KONTRAHENÓW.

6 SZARA VILLA OPOLE MERCURE ORBIS OPOLE ARKAS PRÓSZKÓW GOSPODA KORTY CHRZĄSTOWICE HOTEL ADLER BYCZYNA HOTEL ZIELONA WERANDA WIELUŃ ZAJAZD GÓRALSKI OPOLE HOTEL OLESNO HOTEL DOMINO NIEMODLIN HOTEL DOMIN GŁUBCZYCE HOTEL REGIUS CZARNOWĄSY ZAJAZD POD NIEDŻWIEDZIEM KLUCZBORK RESTAURACJA NOWA OZIMEK

7 OKREŚLENIE CENY NASTĘPUJE PO ZAPOZNANIU SIĘ Z RODZAJEM ASORTYMENTU, SPECYFIKACJĄ WAGOWĄ ASORTYMENTU, CZĘSTOTLIWOŚCI PRZYJAZDÓW,


Pobierz ppt "MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE PRANIA TEKSTYLIÓW DLA HOTELARSTWA I GASTRONOMII."

Podobne prezentacje


Reklamy Google