Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oferta na świadczenie usług pralniczych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oferta na świadczenie usług pralniczych"— Zapis prezentacji:

1 Oferta na świadczenie usług pralniczych
EKO CLEAN Oferta na świadczenie usług pralniczych

2 EKO CLEAN MAMY PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE PRANIA TEKSTYLIÓW DLA HOTELARSTWA I GASTRONOMII

3 PRANIE HOTELI I RESTAURACJI
ZAKRES USŁUGI : ODBIÓR TEKSTYLIÓW Z SIEDZIBY KLIENTA PRANIE I ODPLAMIANIE TEKSTYLIÓW. PRASOWANIE I PAKOWANIE TEKSTYLIÓW PRZYGOTOWANIE ZESTAWIENIA ZA REALIZOWANĄ USŁUGĘ .

4 Usługi pralnicze dla hoteli
JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH ELEMENTÓW W NASZYM SYSTEMIE JEST DELIKATNE OBCHODZENIE SIĘ Z TKANINAMI. POLEGA TO MIĘDZY INNYMI NA ELIMINOWANIU CZYNNIKÓW, KTÓRE SZKODZĄ BIELIŻNIE . OCHRONA TKANIN POŁĄCZONA Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ PRANIA STANOWIĄ O WYDAJNOŚCI I RENTOWNOŚCI USŁUGI. NALEŻY TU ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DOPRACOWANIE ODPOWIEDNICH CZYNNIKÓW : DELIKATNE DLA TKANIN SRODKI WYBIELAJĄCE I DEZYNFEKUJĄCE , ODPOWIEDNIO DOBRANA TEMPERATURA PRANIA ,ODPOWIEDNIA WODA WDROŻONA SYSTEMEM DO JEJ ZMIĘKCZANIA , KTÓRY ZAPEWNIA DOSKONAŁE EFEKTY W USUWANIU ZABRUDZEŃ ,ORAZ ELIMINUJE SZARZENIE TEKSTYLIÓW.

5 PRANIE OBRUSÓW PRANIE OBRUSÓW TO NIE TYLKO DOBRA JAKOŚĆ SAMEGO PROCESU USUWANIA ZABRUDZEŃ, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIE SKŁADANIE ,KTÓRE OFERUJEMY W INNOWCYJNYM SYSTEMIE NAWIJANIA OBRUSÓW NA ROLKI . METODA TA POZWALA UNIKNĄĆ JAKICHKOLWIEK ZAGNIECEŃ NA OBRUSACH .WALORY ESTETYCZNE TEGO ROZWIĄZANIA SĄ DOCENINE PRZEZ SZEROKIE GRONO NASZYCH KONTRAHENÓW. PRANIE OBRUSÓW TO NIE TYLKO DOBRA JAKOŚĆ SAMEGO PROCESU USUWANIA ZABRUDZEŃ, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIE SKŁADANIE ,KTÓRE OFERUJEMY W INNOWCYJNYM SYSTEMIE NAWIJANIA OBRUSÓW NA ROLKI .METODA TA POZWALA UNIKNĄĆ JAKICHKOLWIEK ZAGNIECEŃ NA OBRUSACH .WALORY ESTETYCZNE TEGO ROZWIĄZANIA SĄ DOCENINE PRZEZ SZEROKIE GRONO NASZYCH KONTRAHENÓW.

6 LISTA KONTRAENTÓW SZARA VILLA OPOLE MERCURE ORBIS OPOLE ARKAS PRÓSZKÓW
GOSPODA KORTY CHRZĄSTOWICE HOTEL ADLER BYCZYNA HOTEL ZIELONA WERANDA WIELUŃ ZAJAZD GÓRALSKI OPOLE HOTEL OLESNO HOTEL DOMINO NIEMODLIN HOTEL DOMIN GŁUBCZYCE HOTEL REGIUS CZARNOWĄSY ZAJAZD POD NIEDŻWIEDZIEM KLUCZBORK RESTAURACJA NOWA OZIMEK

7 CENNIK OKREŚLENIE CENY NASTĘPUJE PO ZAPOZNANIU SIĘ Z RODZAJEM ASORTYMENTU , SPECYFIKACJĄ WAGOWĄ ASORTYMENTU, CZĘSTOTLIWOŚCI PRZYJAZDÓW,


Pobierz ppt "Oferta na świadczenie usług pralniczych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google