Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wiarygodny partner.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wiarygodny partner."— Zapis prezentacji:

1 Wiarygodny partner

2 FSP Galena Jest prężnie rozwijającą się polską firmą o 65-letniej tradycji i doświadczeniu, zajmującą się: - produkcją farmaceutyczną, produkcją suplementów diety, konfekcjonowaniem, syntezą substancji chemicznych.

3 O nas… FSP GALENA realizuje usługi w oparciu o profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Sprawna organizacja procesów produkcyjnych, gwarantuje osiąganie najwyższej jakości produktów na każdym etapie wytwarzania. Zlecone przez zainteresowane podmioty usługi wykonywane są na nowoczesnych Wydziałach Produkcji Leków, Suplementów Diety i Substancji Chemicznych, zgodnie z obowiązującymi wymogami GMP, ISO oraz HACCP. Potencjał Firmy pozwala zapewnić indywidualne podejście do klienta oraz dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań przyszłych kontrahentów.

4 Produkcja konfekcjonowania wytwarzania produktów do badań klinicznych
FSP GALENA oferuje zainteresowanym podmiotom usługi kontraktowe w zakresie: wytwarzania niesterylnych form produktów leczniczych i suplementów diety : w postaci form suchych: kapsułki żelatynowe twarde, tabletki niepowlekane, tabletki do ssania, w postaci form płynnych: syropy, krople, konfekcjonowania wytwarzania produktów do badań klinicznych FSP GALENA realizuje również usługi w pełnym zakresie syntezy substancji chemicznych, jak również jej poszczególnych faz.

5 Zakres usług Realizujemy usługi produkcji kontraktowej w szerokim wachlarzu możliwości wytwarzania - suplementy diety, produkty lecznicze, kosmetyki, wyroby medyczne. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie: Opracowania technologii i składu, Poszukiwania i zakupu surowców i materiałów opakowaniowych, Kompleksowych analiz laboratoryjnych (we własnym laboratorium analitycznym): - analizy fizykochemiczne (HPLC, GC, UV-VIS) - analizy mikrobiologiczne - analizy specjalistyczne związane bezpośrednio z postacią leku lub suplementu diety Opracowania dokumentacji rejestracyjnej, Wykonania serii próbnych i pilotażowych.

6 Produkcja form suchych
Dysponujemy innowacyjnym parkiem maszynowym do produkcji: granulatów z zastosowaniem granulacji na sucho jak i granulacji na mokro z suszeniem fluidalnym lub tacowym tabletek niepowlekanych (okrągłe, kształtowe, z grawerem) kapsułek żelatynowych twardych napełnianych proszkiem lub granulatem. Wydajność procesu produkcyjnego zapewni wytworzenie do kapsułek na godzinę.

7 Produkcja form płynnych
Oferujemy kompleksowy zakres prac związanych z produkcją i konfekcjonowaniem form płynnych leków oraz suplementów diety. Począwszy od pozyskania surowców, wykonania badań laboratoryjnych, poprzez opracowanie receptury i przygotowanie serii technologicznych (pilotażowych) aż do konfekcjonowania (etykietowanie, pakowanie w kartoniki jednostkowe, kartony zbiorcze, tacki foliowane w tunelach grzewczych itp.). Dysponujemy parkiem maszynowym, który umożliwia nam podjęcie produkcji w postaci: syropu kropli

8 Konfekcjonowanie Posiadamy nowoczesne, o dużej wydajności linie do automatycznego pakowania : w blistry PVC/PVDC/Alu, w kartoniki jednostkowe z/bez ulotki informacyjnej, display-e, w fiolki, słoiczki, butelki, pojemniki PE itp. Wykonujemy również zlecenia luzem „in bulk”. Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie wyboru i zakupu materiałów opakowaniowych najwłaściwszych dla Państwa produktów.

9 Magazynowanie Posiadamy regałowy system wysokiego składowania obsługiwany przez zintegrowany system klasy ERP. Powierzchnia magazynowa kontrolowana jest przez system monitoringu temperatury i wilgotności.  Dla naszych kontrahentów możemy zaproponować składowanie towarów w zakresie krótko i długoterminowej.

10 Transport Posiadamy wyspecjalizowaną flotę samochodową spełniającą
wymagania i standardy przemysłu farmaceutycznego. Wszystkie środki transportu posiadają system ciągłego monitoringu temperatury.

11 Lokalizacja Nasza lokalizacja zapewnia dogodne połączenie
z siecią transportu drogowego (autostrada A4), kolejowego i lotniczego. 

12 Współpraca Gwarantujemy: konkurencyjność cenową,
indywidualne podejście do każdego kontrahenta, elastyczne warunki współpracy dostosowane do predyspozycji klienta, wsparcie na każdym etapie współpracy, jakość usług na najwyższym poziomie, profesjonalną obsługę logistyczną. Każde wspólnie podjęte działanie kończy się sukcesem !

13 Kontakt Zapraszamy do współpracy Dane kontaktowe: ul. Krucza 62
Wrocław Osoba kontaktowa: Tomasz Wojciechowski tel Tel. kom Zapraszamy do współpracy


Pobierz ppt "Wiarygodny partner."

Podobne prezentacje


Reklamy Google