Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA. Pralnia Flaming powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi prania wodnego oraz czyszczenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA. Pralnia Flaming powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi prania wodnego oraz czyszczenia."— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA

2 Pralnia Flaming powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi prania wodnego oraz czyszczenia chemicznego dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Pralnia wyposażona jest w profesjonalne maszyny piorące wiodących na rynku producentów takich jak Electrolux, Italclean, Bosch. Agregat chemiczny najnowszej generacji gwarantuje idealną czystość płynu piorącego, co ma zasadniczy wpływ na jakość wykonywanej usługi. Podstawę stosowanych przez nas środków chemicznych stanowią profesjonalne, wysokiej jakości detergenty co pozwala na usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń. Oferujemy najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze - pranie wodne, - czyszczenie chemiczne, - czyszczenie skór i futer, - magiel. Spełniamy wszystkie normy unijne i dbamy o środowisko naturalne. Posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. O pralni

3 Pracownik pralni odbiera worki z wyznaczonego przez firmę miejsca – punktu przyjęć i odbioru garderoby. Proces prania odbywa się w nowoczesnej pralni przy użyciu profesjonalnych detergentów. O umówionej porze, w wyznaczonym dniu będziemy u Państwa aby odebrać pranie. Dostaną Państwo przygotowane przez pralnię specjalne worki na brudną odzież, do których należy dołączyć wypełniony formularz zamówienia. Formularze dostępne są na naszej stronie internetowej www.pralniaflaming.pl. Jak działa nasza usługa?

4 Płatności dokonują Państwo przelewem na nasze konto. Potwierdzenie realizacji zamówienia oraz informacje o należności otrzymają Państwo automatycznie za pomocą e- maila. Jak działa nasza usługa?

5 TU Allianz Życie Polska S.A. Bank BPH S.A. Hotel De Silva Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. B3 System S.A. Tele-Pizza Poland Sp. z o.o. Listy referencyjne od wyżej wymienionych klientów możemy okazać na Państwa życzenie Nasi Klienci

6 Naszym celem jest wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z nami. Pralnia Flaming ul. Lechicka 18 02-156 Warszawa e-mail: biuro@pralniaflaming.pl www.pralniaflaming.pl


Pobierz ppt "PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA. Pralnia Flaming powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi prania wodnego oraz czyszczenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google