Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA"— Zapis prezentacji:

1 PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA

2 O pralni Pralnia Flaming powstała w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi prania wodnego oraz czyszczenia chemicznego dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. Pralnia wyposażona jest w profesjonalne maszyny piorące wiodących na rynku producentów takich jak Electrolux, Italclean, Bosch. Agregat chemiczny najnowszej generacji gwarantuje idealną czystość płynu piorącego, co ma zasadniczy wpływ na jakość wykonywanej usługi. Podstawę stosowanych przez nas środków chemicznych stanowią profesjonalne, wysokiej jakości detergenty co pozwala na usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń. Oferujemy najwyższej jakości kompleksowe usługi pralnicze - pranie wodne, - czyszczenie chemiczne, - czyszczenie skór i futer, - magiel. Spełniamy wszystkie normy unijne i dbamy o środowisko naturalne. Posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej.

3 Jak działa nasza usługa?
O umówionej porze, w wyznaczonym dniu będziemy u Państwa aby odebrać pranie. Dostaną Państwo przygotowane przez pralnię specjalne worki na brudną odzież, do których należy dołączyć wypełniony formularz zamówienia. Formularze dostępne są na naszej stronie internetowej Pracownik pralni odbiera worki z wyznaczonego przez firmę miejsca – punktu przyjęć i odbioru garderoby. Proces prania odbywa się w nowoczesnej pralni przy użyciu profesjonalnych detergentów.

4 Jak działa nasza usługa?
Potwierdzenie realizacji zamówienia oraz informacje o należności otrzymają Państwo automatycznie za pomocą a. Płatności dokonują Państwo przelewem na nasze konto.

5 Nasi Klienci TU Allianz Życie Polska S.A. Bank BPH S.A. Hotel De Silva
Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. B3 System S.A. Tele-Pizza Poland Sp. z o.o. Listy referencyjne od wyżej wymienionych klientów możemy okazać na Państwa życzenie

6 Naszym celem jest wykonanie usługi na najwyższym poziomie.
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z nami. Pralnia Flaming ul. Lechicka 18 Warszawa


Pobierz ppt "PREZENTACJA USŁUGI PRANIE Z DOWOZEM DO KLIENTA"

Podobne prezentacje


Reklamy Google