Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!"— Zapis prezentacji:

1 na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!
WITAMY na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY! Zapraszając nowych ludzi do naszej globalnej społeczności sprawiamy, że nieprzerwanie rośnie jakość życia każdego z nas. 12 czerwca 2012 r.

2 Biuletyn Akuna Info .

3 Biuletyn Akuna Info Kolejny numer ukaże się na początku lipca,
a już we wrześniu – „Akuna info” wraz z medycznym numerem specjalnym!

4 Biuletyn Akuna Info Serdecznie zachęcamy Was do współtworzenia naszego Biuletynu. Korzystaj z wiedzy innych i dziel się swoja wiedzą z innymi. Zasil swoją wypowiedzią naszą redakcyjną bazę. To, co myślisz, jest dla nas niezwykle cenne.

5 Biuletyn Akuna Info 1. Nie zastanawiaj się – napisz do nas na dowolny temat, np.: Dlaczego korzystasz z Promocji Akuny? Co sądzisz o naszych programach partnerskich? Czy bierzesz udział w konkursach? A może już coś wygrałeś i chciałbyś podzielić się swoimi sugestiami? Bierzesz lub brałeś udział w Wyzwaniu? Powiedz innym, jak osiągnąłeś lub zamierzasz osiągnąć swój cel! Podziel się z „nowymi” radą, jak działać w Akunie. Opowiedz nam swoją historię zdrowotną z udziałem produktów Alveo Family. Prześlij plan spotkań swojej struktury i pochwal się działaniami swojego zespołu. Pomysłów jest wiele! Pisz i promuj się w Akuna info! Twoje zdanie jest dla nas ważne.

6 Biuletyn Akuna Info 2. Czekamy również na Wasze propozycje tematów.
O czym chcielibyście przeczytać na łamach Biuletynu? 3. Jeśli posiadasz w swojej strukturze ekspertów z dziedziny medycyny, koniecznie wykorzystaj ten atut – prześlij nam do nich kontakt. Chętnie opublikujemy ich fachowe opinie na temat naszych produktów.

7 Biuletyn Akuna Info Swoją wypowiedź prześlij na adres:
Najciekawsze maile nagrodzimy miłą niespodzianką 

8 ZYSKUJE TWÓJ KLIENT – ZYSKUJESZ I TY
KONIEC KWARTAŁU

9 ZYSKUJE TWÓJ KLIENT – ZYSKUJESZ I TY
KONIEC KWARTAŁU Kolejny kwartał programu Zyskuje Twój klient – zyskujesz i Ty dobiega końcowi! Przypominamy! W tym kwartale: Do formularza zgłoszeniowego dołącz 4 etykiety Alveo* oraz 5 etykiet z AkuBar Protein. *data ważności Alveo Grape – grudzień 2013 i późniejsze, Alveo Mint – styczeń 2014 i późniejsze Wybierz gratis dla siebie: BIO mleczko do ciała dla kobiet lub BIO szampon do włosów i ciała dla mężczyzn lub BIO szampon do włosów i ciała dla dzieci!

10 ZYSKUJE TWÓJ KLIENT – ZYSKUJESZ I TY
KONIEC KWARTAŁU A dodatkowo! Tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 o wartości zł może być Twój!

11 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń lub napisz: Ireneusz Margas Tel.:

12 GWIAZDY AkupunkturY – MAJ 2012

13 GWIAZDY AkupunkturY – MAJ 2012
RANKING TOP 10 Złota Gwiazda – Roman Stasicki, Wiceprezydent Srebrna Gwiazda – Małgorzata Charaszkiewicz, Dyrektor Sieci Międzynarodowej Brązowa Gwiazda – Alicja Olma, Dyrektor Sieci Krajowej RANKING TOP 100 Złota Gwiazda – Agnieszka Sokulska, Dyrektor Sieci Regionalnej Srebrna Gwiazda – Agata Koćwin, Lider Dywizji Brązowa Gwiazda – Joanna Bulska, Lider GRATULUJEMY!

14 AKUPUNKTURA Oszczędzasz do 616,40 zł! PRZYPOMINAMY:
W czerwcu, w ramach opcji „Produkt za 1 PLN” możesz otrzymać 10 opakowań AkuEnergy za jedyne 100 PLN. Wybierając tę opcję do Twojego konta w rankingu TOP doliczone będzie 500 pkt. Oszczędzasz do 616,40 zł!

15 Fundacja Akuna Pomaga

16 rabaty na usługi u partnerów fundacji
Przypominamy, że specjalnie na Ciebie i za pośrednictwem naszej fundacji, czekają zniżki na zabiegi terapeutyczne, ruchowe i rehabilitacyjne. Koniecznie zapoznaj się z rabatową ofertą naszych partnerów – Centrum Fizjoterapii i Rekreacji Ruchowej FitFi oraz terapeutów BOWTECH. Wystarczy, że klikniesz w ikonkę TU UZYSKASZ POMOC na Na naszej stronie znajdziesz również informacje na temat Programu TY Fundacji-Fundacja TOBIE, czyli projektu, w którym Akuna razem z Fundacją AKUNA POMAGA, udziela wsparcia aktywnym Akunowiczom, których dotknęło nagłe, nieszczęśliwe zdarzenie losowe

17 KONTAKT Z FUNDACJĄ Zadzwoń lub napisz: Kamila Kaczmarkiewicz
Tel.:

18 URODZINY DR. JAROMIRA BERTLIKA

19 URODZINY DR. JAROMIRA BERTLIKA
Wielka data! Piękny jubileusz! 15 lipca 2012 r. dr Jaromir Bertlik skończy równe 60 lat! Napisz dr. Bertlikowi swoje własne życzenia urodzinowe! Chcesz włączyć się w tworzenie unikatowej urodzinowej księgi życzeń? Prześlij swoje życzenia na adres – wszystkie nadesłane do dnia 30 czerwca 2012 r. wstawione będą do wyjątkowej jubileuszowej księgi, którą dr. Bertlik otrzyma od nas w dniu urodzin!

20 E-mail: joanna.frysztacka@akuna.pl
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

21 Canada day

22 Akuna po raz kolejny na Canada Day!
Już 29 czerwca 2012 r. Akuna ponownie zawita do Ambasady Kanady w Warszawie, by wspólnie obchodzić narodowe święto tego kraju – Canada Day. Coroczna obecność Akuny na Canada Day to prestiż i przywiązanie do kraju, w którym produkowane są najwyższej jakości produkty Alveo Family. Akuna to gwarancja kanadyjskiej jakości!

23 E-mail: joanna.frysztacka@akuna.pl
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

24 Akuna. Gotuj zdrowo! Kolejne spotkanie!

25 Akuna. Gotuj zdrowo! Kolejne spotkanie!
Już czerwca 2012 r., kolejne spotkanie Akuna. Gotuj zdrowo! W warsztatach wezmą udział menedżerowie ze struktur: Józefa Palejczyka, Anny Łosik, Romana Dudzińskiego, Katarzyny Dziura, Barbary Staniak. A co dzieje się na warsztatach i jak przebiega kulinarna edukacja Akunowiczów? Zobacz na kanale akunapolska na Youtube!

26 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń lub napisz: Ireneusz Margas Tel.:

27 ŁUKASZ NOWAK ZABIERA AKUNĘ NA OLIMPIADĘ w londynie

28 ŁUKASZ NOWAK ZABIERA AKUNĘ NA OLIMPIADĘ w londynie
Łukasz Nowak to uzdolniony, dobrze zapowiadający się młody chodziarz, odnoszący kolejne sukcesy w chodzie na 50 km. Reprezentant Polski na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie!

29 ŁUKASZ NOWAK ZABIERA AKUNĘ NA OLIMPIADĘ w londynie
W przygotowaniach do Igrzysk pomagają mu produkty Alveo Family! Od 2011 roku może trenować jeszcze bardziej efektywnie, dzięki naturalnej suplementacji produktami Akuna. Poznaj Łukasza! W aktualnościach na znajdziesz materiały i wywiady z młodym Akunowym sportowcem! Kibicuj Łukaszowi razem z nami! Z Akuną po złoto na IO Londyn 2012!

30 AKUNA ACTIVE LIFE

31 AKUNA ACTIVE LIFE 26 listopada – 9 grudnia dr. Jaromir Bertlik
oraz inni specjaliści z dziedzin zdrowotnych Kolejne wykłady w kolejnych miastach Polski! Wiedza, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Potrzebne i niezwykle pożądane przez menedżerów i klientów wykłady Akuna Active Life! Szczegóły jesienią 2012 r. na

32 E-mail: joanna.frysztacka@akuna.pl
MASZ SUGESTIE? Prace nad kolejnym cyklem wykładów Akuna Active Life rozpoczną się już wkrótce – to ostatni moment, by przekazać nam swoje sugestie! Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

33 YOUR AKUNA DAY

34 Your Akuna Day – coraz więcej możliwości dla Was!
Akunowicze pracują wytrwale, by realizować swoje cele – dla wielu celem jest Wyzwanie YAD jesień 2012! W maju o krok bliżej od postawionego celu jest Elżbieta Nowicka z Wrocławia i Tomasz Rutkowski z Łodzi! GRATULUJEMY! I Ty masz szansę stanąć na scenie podczas YAD! Wykorzystaj efektywnie najbliższe miesiące i stań się śmiałkiem podczas jesiennego YAD!

35 Your Akuna Day – coraz więcej możliwości dla Was!
2. Promocja „Do Wisły i w Wiśle za darmo!” Weź udział w spotkaniu YAD w Wiśle w dniach r., zabierz ze sobą nowego bezpośredniego Lidera, spełniaj warunek kwalifikacji i odbierz w Wiśle produkty! Zaproś 3 nowych Liderów, a koszty udziału w YAD wyniosą Cię „mniej niż zero”! Jeszcze masz czas, by skorzystać z promocji i pojechać do Wisły w doborowym towarzystwie swoich nowych współpracowników. ZA DARMO! Szczegóły na Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu lub napisz na adres

36 Your Akuna Day – coraz więcej możliwości dla Was!
3. Z Akuną tanio i bezpiecznie! Skorzystaj z transportu Akuny, a zaoszczędzisz nawet ponad 300 zł! Już od dziś w e-sklepie możesz rezerwować miejsca dla siebie i swoich współpracowników. AkuAutokar dowiezie Was tanio i bezpiecznie na jesienny Your Akuna Day 2012. Uwaga! Zarezerwuj miejsce w autokarze do dnia 20 czerwca 2012 i skorzystaj z dodatkowego rabatu nawet do 30%! Szczegóły na Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu lub napisz na adres

37 AUTOKAREM NA YOUR AKUNA DAY
Dlaczego z Akuną taniej? • Kołobrzeg Przykład kosztów innymi środkami transportu: - autokar 500 zł w obie strony - pociąg 232 zł w obie strony (z przesiadką) autokar Akuna 187,50 zł 131,25 zł w obie strony Z Akuną oszczędzasz nawet do 368,75 zł

38 AUTOKAREM NA YOUR AKUNA DAY
• Lublin Przykład kosztów innymi środkami transportu: - autokar 150 w obie strony - pociąg 226 zł w obie strony (z przesiadką) autokar Akuna 106,25 zł 85 zł w obie strony Z Akuną oszczędzasz nawet do 141 zł • Łódź - autokar 136 zł w obie strony - pociąg – 174 zł w obie strony (z przesiadką) autokar Akuna 71 zł w 63,90 zł obie strony Z Akuną oszczędzasz nawet do 110,01 zł

39 AUTOKAREM NA YOUR AKUNA DAY
• Wrocław Przykład kosztów innymi środkami transportu: - autokar 142 zł w obie strony - pociąg 160 zł w obie strony (z przesiadką) autokar Akuna 62,25 zł 56,03 zł w obie strony Z Akuną oszczędzasz nawet do 103,97 zł • Szczecin - autokar 384 zł w obie strony - pociąg 232 zł w obie strony (z przesiadką) autokar Akuna 181,50 zł 127,05 zł w obie strony Z Akuną oszczędzasz nawet do 256,95 zł Rezerwacji możesz dokonać w e-sklepie do r.

40 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Zadzwoń lub napisz: Ireneusz Margas Tel.:

41 KOLEJNE TELEKONFERENCJE

42 KOLEJNE TELEKONFERENCJE
19 czerwca 2012 r. (wtorek), godz „Akuna. Czuję się dobrze!” Jak kompleksowy system profilaktyki zdrowotnej Alveo Family potrafi wpłynąć na jakość życia? Co może zmienić? Dlaczego jest idealnym rozwiązaniem niejednego problemu? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi podczas telekonferencji „zdrowotnej” – Akuna. Czuję się dobrze! Jak zwykle obok Akunowiczów, którzy opowiadać będą swoje historie, wypowie się także specjalista, tym razem z dziedziny onkologii – lek. med. Monika Piątkowska.

43 KOLEJNE TELEKONFERENCJE
26 czerwca 2012 r. (wtorek), godz „Akuna. Tutaj są pieniądze!” Biznesowo i motywacyjnie. Inspirująco i merytorycznie. Tak kolejny zespół menedżerów swoim przekazem włączy się w szerzenie misji Akuny. Wioletta Grzybowska (IND) i Mariusz Biskupski (RND) wraz ze swoimi aktywnymi współpracownikami zaprezentują jak najlepiej wykorzystywać wszystkie oferowane przez Akunę opcje, programy i promocje. Podzielą się swoim doświadczeniem i sposobem na biznes.

44 Rozstrzygnięcie konkursu Programu Benefit

45 Rozstrzygnięcie konkursu Programu Benefit
Pytanie konkursowe brzmiało: Ile dni pozostało do Olimpiady w momencie, w którym zrobiłem sobie tę wyjątkową pamiątkę? SMS z prawidłową odpowiedzią należało przesłać na numer: do godziny 18:00 dnia r.

46 Rozstrzygnięcie konkursu Programu Benefit
NAGRODY: Dla Złotych Partnerów I miejsce: kwalifikacja za 1,00 PLN II miejsce: kwalifikacja za 500,00 PLN III miejsce: kwalifikacja za 1000,00 PLN Dodatkowa nagroda niespodzianka Zaproszenie na Your Akuna Day listopad – nagroda dla dystrybutora będącego najbliżej poprawnej odpowiedzi.

47 PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ

48 DO ZOBACZENIA! Zapraszając nowych ludzi do naszej globalnej społeczności sprawiamy, że nieprzerwanie rośnie jakość życia każdego z nas.


Pobierz ppt "na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google