Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY PAŃSTWA! Z ŻYCIA AKUNY. Tematy dzisiejszej wideokonferencji: 1. Cykliczne wideokonferencje Akuny. 2. Świąteczna promocja. 3. Zielone Przedszkole.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY PAŃSTWA! Z ŻYCIA AKUNY. Tematy dzisiejszej wideokonferencji: 1. Cykliczne wideokonferencje Akuny. 2. Świąteczna promocja. 3. Zielone Przedszkole."— Zapis prezentacji:

1 WITAMY PAŃSTWA! Z ŻYCIA AKUNY

2 Tematy dzisiejszej wideokonferencji: 1. Cykliczne wideokonferencje Akuny. 2. Świąteczna promocja. 3. Zielone Przedszkole – Sezon Jeża. 4. Spotkania z dr Bertlikiem. 5. Zmiana stawki VAT. 6. Umowy zlecenia. 7. Przebudowa stron: akuna.net i partnerakuna.pl. 8. Zmówienia – grudzień. 9. Bieżące informacje o akcji Akuna Pomaga.

3 CYKLICZNE WIDEOKONFERENCJE AKUNY

4 Cel cyklicznych wideokonferencji?

5 Wideokonferencje Z życia Akuny odbywać się będą w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 17:00.

6 Masz pytania? Kontakt: Aleksandra Pajda tel

7 ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

8 Dla kogo jest promocja?

9 Dla kogo jest promocja? Promocja przeznaczona dla wszystkich menedżerów i dystrybutorów firmy Akuna Polska.

10 Dla kogo jest promocja? Promocja przeznaczona dla wszystkich menedżerów i dystrybutorów firmy Akuna Polska. Czas trwania promocji?

11 Dla kogo jest promocja? Promocja przeznaczona dla wszystkich menedżerów i dystrybutorów firmy Akuna Polska. Czas trwania promocji? Z promocji możesz skorzystać od 1 listopada 2010 r. aż do wyczerpania zapasów. Do rozdania mamy 500 kartonów Onyx Plus za 1,00 PLN.

12 Warunki promocji:

13 Dokonaj zakupu: - 2 kartonów Onyx Plus oraz 2 przewodników Warunki promocji:

14 Dokonaj zakupu: - 2 kartonów Onyx Plus oraz 2 przewodników lub - 2 kartonów Onyx plus oraz 2 zestawów nominacyjnych Warunki promocji:

15 Dokonaj zakupu: - 2 kartonów Onyx Plus oraz 2 przewodników lub - 2 kartonów Onyx plus oraz 2 zestawów nominacyjnych lub - 2 kartonów Onyx Plus oraz 1 przewodnika i 1 zestawu nominacyjnego, Warunki promocji:

16 Dokonaj zakupu: - 2 kartonów Onyx Plus oraz 2 przewodników lub - 2 kartonów Onyx plus oraz 2 zestawów nominacyjnych lub - 2 kartonów Onyx Plus oraz 1 przewodnika i 1 zestawu nominacyjnego, a dodatkowy karton Onyx Plus otrzymasz za 1,00 PLN. Warunki promocji:

17 Więcej… na stronie głównej

18 Więcej… na stronie głównej Masz pytania? Kontakt: Adrian Palka tel

19 ZIELONE PRZEDSZKOLE SEZON JEŻA

20 Co do tej pory w ramach konkursu zrobiliśmy?

21 Sezon Pierwiosnka: I miejsce – meble do szatni. Przedszkole z miejscowości Nędza. II miejsce – całoroczny kurs języka angielskiego. Przedszkole Samorządowe z miejscowości Bodaczów. Zakończyliśmy już dwa Sezony, w którym wyłoniliśmy zwycięzców.

22 Co do tej pory w ramach konkursu zrobiliśmy? Sezon Pierwiosnka: I miejsce – meble do szatni. Przedszkole z miejscowości Nędza. II miejsce – całoroczny kurs języka angielskiego. Przedszkole Samorządowe z miejscowości Bodaczów. Sezon Słońca: I miejsce – sprzęt RTV. Przedszkole nr 26 z Bydgoszczy. II miejsce – całoroczny kurs języka angielskiego. Przedszkole Specjalne 34 z Gorzowa Wielkopolskiego. Zakończyliśmy już dwa Sezony, w którym wyłoniliśmy zwycięzców.

23 Co aktualnie?

24 Trzeci, już ostatni etap składa się z 3 zadań. Obecnie oceniane zostają pracę z zadania szóstego Jesienni przyjaciele. Wyniki z tego zadania opublikowane zostaną na stronie w dniu br. A już kolejne zadanie realizowane w tym miesiącu to Wesołe witaminki. Na prace czekamy do 31 listopada!www.akunapolska.pl Co aktualnie?

25 Więcej… na stronie Zakładka – O firmie – Zielone Przedszkole.

26 Więcej… na stronie Zakładka – O firmie – Zielone Przedszkole. Masz pytania? Kontakt: Kamila Kaczmarkiewicz

27 SPOTKANIA Z DOKTOREM BERTLIKIEM

28 Daty spotkań: 06, 07, 08, 09 grudnia 2010 r.

29 Miejsca spotkań: Poznań, Łódź, Katowice, Kraków

30 Wykładowcy: dr Jaromir Bertlik lek. med. Alicja Olma

31 Cena biletu: 15,00 PLN

32 Data sprzedaży biletów: r. – r.

33 Więcej… na stronie głównej

34 Więcej… na stronie głównej Masz pytania? Kontakt: Joanna Frysztacka tel

35 ZMIANA STAWKI VAT

36 Od kiedy zmiana? Od 1 stycznia 2011 r.

37 UWAGA! Premia prowizyjna za rozbudowę sieci sprzedaży i marketingu za grudzień 2010 r. oraz lata wcześniejsze musi być opodatkowana stawką podatku VAT 22%.

38 UWAGA! Premia prowizyjna za rozbudowę sieci sprzedaży i marketingu za grudzień 2010 r. oraz lata wcześniejsze musi być opodatkowana stawką podatku VAT 22%. Faktury za premie prowizyjne należy zawsze wystawić z datą sprzedaży ostatniego dnia miesiąca dotyczącego premii. Np. za miesiąc listopad – data sprzedaży r. Za miesiąc grudzień – data sprzedaży r.

39 UWAGA! Premia prowizyjna za rozbudowę sieci sprzedaży i marketingu za grudzień 2010 r. oraz lata wcześniejsze musi być opodatkowana stawką podatku VAT 22%. Faktury za premie prowizyjne należy zawsze wystawić z datą sprzedaży ostatniego dnia miesiąca dotyczącego premii. Np. za miesiąc listopad – data sprzedaży r. Za miesiąc grudzień – data sprzedaży r. Wszystkie zaległe premie prowizyjne oraz premie prowizyjną za grudzień 2010 r. należy wybrać do końca stycznia 2011 r. z 22% stawką podatku VAT.

40 Informacja Od 1 stycznia 2011 r. może również ulec zmianie wysokość stawki VAT na produkty Akuna.

41 Masz pytania? Skontaktuj się z działem księgowości.

42 UMOWY ZLECENIA

43 Możliwość pobrania premii na podstawie umowy zlecenia!

44 Kto może pobrać premię?

45 1.Zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę i otrzymującymi wynagrodzenie wyższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę (tj. w 2010 r ,00 zł.) Umowy zlecenia będą zawierane tylko z dystrybutorami:

46 Kto może pobrać premię? 1.Zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę i otrzymującymi wynagrodzenie wyższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę (tj. w 2010 r ,00 zł.) 2.Mającymi zawartą już umowę zlecenia z innym podmiotem i z tego tytułu odprowadzone są składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe. Umowy zlecenia będą zawierane tylko z dystrybutorami:

47 Kto może pobrać premię? 1.Zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę i otrzymującymi wynagrodzenie wyższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę (tj. w 2010 r ,00 zł.) 2.Mającymi zawartą już umowę zlecenia z innym podmiotem i z tego tytułu odprowadzone są składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe. 3.Będącymi uczniami szkoły ponadgimnazjalnej, szkoły ponadpodstawowej lub studentami do 26 roku życia. Osoba będąca uczniem lub studentem nie może mieć zawartego stosunku pracy na podstawie umowy o pracę. Umowy zlecenia będą zawierane tylko z dystrybutorami:

48 Kto może pobrać premię? 1.Zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę i otrzymującymi wynagrodzenie wyższe od minimalnego wynagrodzenia za pracę (tj. w 2010 r ,00 zł.) 2.Mającymi zawartą już umowę zlecenia z innym podmiotem i z tego tytułu odprowadzone są składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe. 3.Będącymi uczniami szkoły ponadgimnazjalnej, szkoły ponadpodstawowej lub studentami do ukończenia 26 roku życia. Osoba będąca uczniem lub studentem nie może mieć zawartego stosunku pracy na podstawie umowy o pracę. 4.Mającymi ustalone prawo do emerytury lub renty i będącymi pracownikami innego podmiotu niż Akuna Polska. Umowy zlecenia będą zawierane tylko z dystrybutorami:

49 Co należy zrobić aby otrzymać wypłatę premii ?

50 1.1 egzemplarz oświadczenia do umowy zlecenia. Należy do siedziby Akuna Polska Sp. z o.o dostarczyć:

51 Co należy zrobić aby otrzymać wypłatę premii ? 1.1 egzemplarz oświadczenia do umowy zlecenia. 2.Zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i osiąganiu wynagrodzenia w wysokości wyższej lub równej minimalnemu wynagrodzeniu za pracę / lub / zaświadczenie ze szkoły lub uczelni / lub / zaświadczenie z zakładu pracy o wykonywaniu umowy zlecenia. Należy do siedziby Akuna Polska Sp. z o.o dostarczyć:

52 Druki… dostępne na stronie Zakładka – Pliki do pobrania.

53 Druki… dostępne na stronie Zakładka – Pliki do pobrania. Masz pytania? Skontaktuj się z działem księgowości.

54 PRZEBUDOWA STRON

55 Czas trwania przebudowy?

56 Planowany termin zakończenia prac nad przebudową stron – 30 listopada br. Czas trwania przebudowy?

57 Planowany termin zakończenia prac nad przebudową stron – 30 listopada br. Czas trwania przebudowy? Jakie zmiany?

58 Planowany termin zakończenia prac nad przebudową stron – 30 listopada br. Czas trwania przebudowy? Jakie zmiany? W wyniku trwających prac zostaną połączone dotychczasowe strony: oraz Stroną główną pozostanie akuna.net natomiast część zakładek z partnerakuna zostanie przesuniętych na stronę główną

59 Mapa strony:

60 Dla łatwiejszego poruszania się po stronie akuna.net już 1 grudnia zostanie utworzona mapa serwisu dostępna na naszej stronie

61 Mapa strony: Dla łatwiejszego poruszania się po stronie akuna.net już 1 grudnia zostanie utworzona mapa serwisu dostępna na naszej stronie Masz pytania? Kontakt: Aleksandra Pajda tel

62 ZAMÓWIENIA – GRUDZIEŃ

63 Realizacja zamówień przed Nowym Rokiem:

64 Zamówienia w miesiącu grudniu będą przyjmowane do dnia r. do godziny 24:00. W związku z powyższym, aby zamówienie zostało zrealizowane, wpłata za zamówienie musi być zaksięgowana na naszym koncie również do r. do godz. 24:00 Zmiana ta spowodowana jest zamknięciem roku oraz związanymi z nim działaniami inwentaryzacyjnymi.

65 Masz pytania? Skontaktuj się z działem zamówień

66 AKUNA POMAGA BIEŻĄCE INFORMACJE

67 Co do tej pory w ramach akcji?

68 O akcji poinformowaliśmy Was 25 września 2010 r. podczas spotkania Your Akuna Medical Day w Wiśle. Co do tej pory w ramach akcji? Pojawiliśmy się w prasie: 22 października – Gazeta Wyborcza Gazeta Telewizyjna 26 października – Claudia 2 listopada – Tele Tydzień, Bella Relaks

69 Byliśmy również w telewizji: 1 – 8 października – spoty telewizyjne w ramach programu Z sercem dla serca 1 – 30 listopada – spoty sponsoringowe w TVP1 codziennie przed Pogodą o 20:10 1 – 30 listopada – spoty sponsoringowe w TVN codziennie przed Pogodą o Co do tej pory w ramach akcji?

70 I na bilbordach: 1 – 30 listopada – w osiemnastu różnych punktach w Polsce Co do tej pory w ramach akcji?

71 Co przed nami?

72 Kolejne informacje prasowe: 3 listopada – Świat Kobiety 8 listopada – Tele Tydzień 9 listopada – Kobieta i Życie 18 listopada – Vita 25 listopada – Przyjaciółka 26 listopada – Gazeta Wyborcza Gazeta Telewizyjna 29 listopada – Tele Świat 30 listopada – To i Owo 7 grudnia – To i Owo

73 Krótko o statystykach:

74 Prawie 3500 odwiedzających stronę

75 Krótko o statystykach: Prawie 3500 odwiedzających stronę Największym zainteresowaniem w kolejności cieszą się zakładki na - O projekcie - Formularz zgłoszeniowy - O firmie - Wspieramy już 10 lat!

76 Krótko o statystykach: Prawie 3500 odwiedzających stronę Największym zainteresowaniem w kolejności cieszą się zakładki na - O projekcie - Formularz zgłoszeniowy - O firmie - Wspieramy już 10 lat! Ponad 90% użytkowników trafia na stronę dzięki promocji i reklamie, a niecałe 10% korzysta z przeglądarki.

77 Krótko o statystykach: FunPage firmowy AkunaPomaga powstał 28 września br. i aktualnie posiada 340 fanów.

78 Krótko o statystykach: FunPage firmowy AkunaPomaga powstał 28 września br. i aktualnie posiada 340 fanów. Z dnia na dzień maleje liczba zgłoszeń niezgodnych z regulaminem. Aktualnie 90% - to zgłoszenia prawidłowe.

79 Krótko o statystykach: FunPage firmowy AkunaPomaga powstał 28 września br. i aktualnie posiada 340 fanów. Z dnia na dzień maleje liczba zgłoszeń niezgodnych z regulaminem. Aktualnie 90% - to zgłoszenia prawidłowe. Billboard, prasa i telewizja spowodowały wzrost wysyłanych zgłoszeń przez osoby nie będące dystrybutorami Akuny. Aktualnie stanowią one 57%.

80 Termin zakończenia akcji

81 Jeszcze przez 43 dni możesz przesyłać do nas historię osób potrzebujących naszej pomocy r. – to ostatni dzień, w którym możesz przesłać opisaną przez Ciebie historii. Termin zakończenia akcji

82 Nie czekaj na ostatnią chwilę. Napisz do nas już dziś!

83 KONKURS!!! Fotograficzny BILLBOARD-KONKURS

84 Od 1 listopada na drogach naszego kraju możecie oglądać billboardy z informacją o akcji Akuna Pomaga. Zadaniem konkursowym jest zrobienie unikatowego zdjęcia, na którym kreatywnie i ciekawie zaprezentujecie właśnie jeden z billboardów. KONKURS!!!

85 Krok 1. Zrób zdjęcie billboardu KONKURS!!!

86 Krok 1. Zrób zdjęcie billboardu KONKURS!!! Krok 2. Wyślij na adres

87 Krok 1. Zrób zdjęcie billboardu KONKURS!!! Krok 2. Wyślij na adres Krok 3. Oceń swoje zdjęcie i inne na stronie Zakładka – Konkurs.www.akunapolska.pl

88 Więcej… na stronie głównej Masz pytania? Kontakt: Kamila Kaczmarkiewicz

89 DZIĘKUJEMY! Zapraszamy na kolejną wideokonferencję 7 grudnia 2010 r. Odwiedź nasz FunPage!


Pobierz ppt "WITAMY PAŃSTWA! Z ŻYCIA AKUNY. Tematy dzisiejszej wideokonferencji: 1. Cykliczne wideokonferencje Akuny. 2. Świąteczna promocja. 3. Zielone Przedszkole."

Podobne prezentacje


Reklamy Google