Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym 2012 rok.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym 2012 rok."— Zapis prezentacji:

1 Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym 2012 rok

2 Celem przyznawania certyfikatów jest: wyróżnienie i uhonorowanie działań podejmowanych i zrealizowanych przez osoby fizyczne, prawne oraz jednostki nie posiadające osobowości prawnej na rzecz dostępności obiektów dla osób niepełnosprawnych, promowanie przykładów dobrej praktyki w likwidacji wszelkich barier w miejscach użyteczności publicznej, instytucjach publicznych oraz obiektach prywatnych.

3 Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym Ruchowo dla: Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej, ul. Graniczna 31 Gminnego Ośrodka Kultury w Wołczkowie, ul. Lipowa 11A

4 Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej ul. Graniczna 31 Obiekt posiada : podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich umożliwiający wjazd i wyjazd z i do budynku, drzwi wejściowe do obiektu umożliwiające swobodne przemieszczanie się, pomieszczenie higieniczno-sanitarne odpowiednio dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządu ruchu (wyposażone w odpowiednie uchwyty, siedziska, o dużej powierzchni do manewrowania wózkiem inwalidzkim), wydzielone miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych, utwardzone dojścia do budynku i ciągi piesze, powierzchnię przed wejściem do budynku o odpowiednich wymiarach, umożliwiających manewrowanie wózkiem inwalidzkim.

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Gminny Ośrodek Kultury w Wołczkowie ul. Lipowa 11A Obiekt posiada : wszystkie pomieszczenia znajdujące się na parterze, drzwi wejściowe do obiektu umożliwiające swobodne przemieszczanie się, pomieszczenie higieniczno-sanitarne odpowiednio dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządu ruchu (wyposażone w odpowiednie uchwyty, siedziska, o dużej powierzchni do manewrowania wózkiem inwalidzkim), utwardzone dojścia do budynku i ciągi piesze, powierzchnię przed wejściem do budynku o odpowiednich wymiarach, umożliwiających manewrowanie wózkiem inwalidzkim.

15

16

17

18

19

20

21

22

23 Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym 2012 rok


Pobierz ppt "Certyfikat Obiektu Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym 2012 rok."

Podobne prezentacje


Reklamy Google