Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tytuł prezentacji. Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Michał Szczepański – Prezes Zarządu Toruń 15.09.2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tytuł prezentacji. Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Michał Szczepański – Prezes Zarządu Toruń 15.09.2015."— Zapis prezentacji:

1 Tytuł prezentacji

2 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Michał Szczepański – Prezes Zarządu Toruń 15.09.2015

3 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Co to jest klaster? Koncentracja przedsiębiorstw, instytucji i organizacji połączonych w sposób formalny i nie formalny w celu rozwoju.

4 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Co to znaczy być Prosumentem? (PRO)DUCENT – KON(SUMENT) Zarabianie poprzez oszczędzanie!

5 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim CELE STATUTOWE 1.Badania i rozwój. 2.Edukacja i doradztwo. 3.Promocja idei prosumenckiej i członków klastra. 4.Weryfikator.

6 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Ad.1 o Instalacje hybrydowe, o Portal techniczny, o Instalacja pokazowa PV dla szkół technicznych, o Zagadnienia związane z podgrzewaniem CWU.

7 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Ad. 2 o Imprezy plenerowe, o edukacja i kształcenie na poziomie zawodowym. Ad. 3 o Prelekcje w gminach i na różnego rodzaju forach (o OZE szczerze bez kompleksów)

8 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Członkowie klastra: o EPROSUMENT S.A. (OZE), o TEWEMO Sp. z o.o. (automatyka przemysłowa), o WZB-Biuro Projektowo-Budowlane (projektanci), o Firmy handlowe i budowlane. Potencjał branży i możliwości.

9 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Co przed nami? Perspektywa finansowa, wzrost zatrudnienia i dalszy rozwój branży.

10 Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Dziękuję za uwagę. Sam może dotrzesz szybciej. Razem zajdziemy dalej! www.prosumentklasteroze.pl www.Facebook.pl/prosumentklasteroze


Pobierz ppt "Tytuł prezentacji. Klaster OZE w województwie kujawsko-pomorskim Michał Szczepański – Prezes Zarządu Toruń 15.09.2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google