Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYPRAWA DO KRAINY ZŁOTEGO SŁOŃCA Nasze przedszkolne wędrówki dobiegają końca. Byliśmy bardzo wytrwali i już doczekaliśmy się ostatniej krainy – ZŁOTEGO.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYPRAWA DO KRAINY ZŁOTEGO SŁOŃCA Nasze przedszkolne wędrówki dobiegają końca. Byliśmy bardzo wytrwali i już doczekaliśmy się ostatniej krainy – ZŁOTEGO."— Zapis prezentacji:

1 WYPRAWA DO KRAINY ZŁOTEGO SŁOŃCA Nasze przedszkolne wędrówki dobiegają końca. Byliśmy bardzo wytrwali i już doczekaliśmy się ostatniej krainy – ZŁOTEGO SŁOŃCA. Choć tak naprawdę w ciągu ostatnich miesięcy było go niewiele to wykorzystywaliśmy każdą wolną chwilę, gdy się pojawiło. Ładna pogoda motywuje do spacerów, wycieczek i igraszek w ogrodzie przedszkolnym. Tak właśnie przeżyliśmy wyprawę do tej krainy. Poza tym poznaliśmy Słońce jako planetę i wykonaliśmy ją z masy papierowej na balonie, obserwacje w przedszkolnym ogrodzie spowodowały powstanie pięknych motyli na kolorowej wiązce, a wyjazd integracyjny z rodzicami do Jantara uwieńczyły prace pt.: Żółciutkie kaczuszki, które spotkaliśmy w zwiedzanym gospodarstwie agroturystycznym. Słońce jest żółte – kolor nadziei. Nasze przedszkole od wielu lat wspiera elbląskie hospicjum Żonkilowe pola nadziei – dzieci rozdają żonkile w zamian za pieniądze, które zostały przekazane odpowiednim władzom.

2 Słońce-planeta oraz Kolorowe motylki na wiązce

3 Udało nam się zaobserwować dziwne zjawisko

4 Spacerki, igraszki w ogrodzie…

5 Żonkilowe Pola Nadziei 2010

6 Wycieczka do Gospodarstwa agroturystycznego w Jantarze

7 Podskoki na trampolinie oraz spacer brzegiem morza…. Opracowała: Anna Piotrowska


Pobierz ppt "WYPRAWA DO KRAINY ZŁOTEGO SŁOŃCA Nasze przedszkolne wędrówki dobiegają końca. Byliśmy bardzo wytrwali i już doczekaliśmy się ostatniej krainy – ZŁOTEGO."

Podobne prezentacje


Reklamy Google