Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OPOLE–WIELICZKA–KRAKÓW. Rankiem, 18 czerwca, uczniowie Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym przygotowywali się do wyprawy na pierwszą 3- dniową szkolną

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OPOLE–WIELICZKA–KRAKÓW. Rankiem, 18 czerwca, uczniowie Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym przygotowywali się do wyprawy na pierwszą 3- dniową szkolną"— Zapis prezentacji:

1 OPOLE–WIELICZKA–KRAKÓW

2 Rankiem, 18 czerwca, uczniowie Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym przygotowywali się do wyprawy na pierwszą 3- dniową szkolną wycieczkę. Po sprawdzeniu przez policję sprawności technicznej naszego autobusu, pożegnaniu z rodzicami, nauczycielami, kolegami i koleżankami, wsiedliśmy do pojazdu i ruszyliśmy w drogę.

3

4

5 Po półtoragodzinnej jeździe dotarliśmy do opolskiego ZOO. Mogliśmy podziwiać zwierzęta zamieszkujące różne kontynenty, zgromadzone w tym, jednym miejscu. Szczególne zainteresowanie naszych uczniów wzbudziła ptaszarnia. Uwieńczeniem zwiedzania była zabawa na placu zabaw i zimne lody.

6

7

8

9 Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów okazało się, że na autostradzie odbywa się symulacja wypadku. W związku z tym autostrada została zakorkowana. Na nasze szczęście staliśmy około 40 minut, a nie jak prognozowały komunikaty w radio, nawet 3 godziny. Nie był to przyjemny etap podróży, bo temperatura przy asfalcie osiągała ponad 60C. Wysiedliśmy z autobusu i udaliśmy się w poszukiwaniu cienia.

10

11 Po wyczerpującej przygodzie na autostradzie w końcu dotarliśmy do Kopalni Soli w Wieliczce. Udaliśmy się wraz z bagażami do miejsca zakwaterowania.

12 Zostawiliśmy bagaże i udaliśmy się w niezwykłą podróż po Kopalni Soli

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26 Myślę, że mogę w imieniu wszystkich uczestników powiedzieć, że wycieczka była wspaniała. Wszyscy mieliśmy mnóstwo niezapomnianych wrażeń i wszyscy chcielibyśmy powtórzyć taki wyjazd za rok. A miejscem podróży będzie…


Pobierz ppt "OPOLE–WIELICZKA–KRAKÓW. Rankiem, 18 czerwca, uczniowie Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym przygotowywali się do wyprawy na pierwszą 3- dniową szkolną"

Podobne prezentacje


Reklamy Google