Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZIELONA KOLONIA WYGONIN.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZIELONA KOLONIA WYGONIN."— Zapis prezentacji:

1 ZIELONA KOLONIA WYGONIN

2

3

4

5

6

7

8

9 Termin kolonii: od 17.04.2013 r. – do 30.04.2013 r.
Organizator kolonii – pani dyrektor Beata Oparczyk Kierownik kolonii – pani Katarzyna Kościelniak, kontakt i wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu Adres ośrodka: Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie 83 – 430 Stara Kiszewa woj. pomorskie telefony do dzieci: (0-58)  bezpośredni do dzieci (0-58)  na kartę magnetyczną

10 REGULAMIN ,,zielonych kolonii” dla uczniów klas trzecich:
Uczestnik kolonii zobowiązany jest podporządkować się poleceniom kadry (wychowawcom, instruktorom lub pilotom) oraz do aktywnego udziału we wszystkich zajęciach programowych. Podczas trwania imprezy, od momentu wyjazdu do powrotu, uczestników obowiązuje całkowite przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

11 Uczestnik zobowiązany jest stosować się do postanowień, przepisów i regulaminów obowiązujących w obiekcie zakwaterowania oraz miejscach realizacji programu (m.in. przepisy przeciwpożarowe, poruszania się po drogach publicznych, ciszy nocnej) z którymi zostaną zapoznani po rozpoczęciu kolonii. Uczestnicy nie mogą bez zgody wychowawców oddalać się z terenu zakwaterowania oraz miejsca prowadzenia zajęć. Zobowiązani są również do zachowywania się zgodnie z ogólnie przyjętymi obyczajami i zasadami obowiązującymi na kolonii. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od do 7.30, chyba że regulamin ośrodka stanowi inaczej.

12 Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny i inne rzeczy zagubione przez uczestnika podczas trwania kolonii lub pozostawione przez niego po zakończeniu kolonii w miejscu zakwaterowania oraz w środkach transportu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za pieniądze, dokumenty oraz inne cenne rzeczy posiadane przez uczestników, jeśli po przybyciu do miejsca zakwaterowania nie zostały one złożone w depozycie, w miejscu wskazanym przez opiekuna. Uczestnicy bez zgody i nadzoru wychowawcy nie mogą korzystać ze sprzętu sportowego i rekreacyjnego.

13 Uczestnicy zobowiązani są do użytkowania przekazanego do ich dyspozycji sprzętu rekreacyjno-sportowego zgodnie z jego przeznaczeniem, poszanowania tego sprzętu i utrzymania porządku na terenie ośrodka. Rodzice lub opiekunowie są odpowiedzialni materialnie za szkody wyrządzone przez jego dziecko. Uczestników kolonii obowiązuje całkowity zakaz używania telefonów komórkowych w czasie podróży i podczas ciszy nocnej.

14 W stosunku do uczestników nie przestrzegających zasad objętych regulaminem zastrzega sobie prawo do zastosowania odpowiednich do przewinienia środków dyscyplinarnych takich jak: upomnienie, powiadomienie rodziców czy powiadomienie szkoły. Poważne naruszenie zasad lub sprowadzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa własnego lub innych uczestników grozi wydaleniem z kolonii bez zwrotu kosztów za niewykorzystane dni pobytu. W takim przypadku kosztami strat transportu, opieki w czasie podróży zostaną obciążeni rodzice.

15 do punktualnego odebrania go po powrocie z miejsca zbiórki.
UWAGA !!! Rodzice zobowiązani są do punktualnego przyprowadzenia uczestnika na miejsce wyjazdu oraz do punktualnego odebrania go po powrocie z miejsca zbiórki.

16 INFORMACJE DODATKOWE:
Terminowe dokonywanie wpłat w wyznaczonych ratach lub w całości w I racie. Rzetelne wypełnienie kart uczestników kolonii. Dziecko, które źle znosi podróż ma być zaopatrzone w odpowiednie lekarstwo. Leki dziecka powinny być opisane i zapakowane w woreczku w bagażu dziecka. Pieniądze kieszonkowe dla dziecka powinny być w banknotach po 10 zł, włożone do bagażu i w opisanej kopercie.

17 Rachunek za pobyt dziecka będzie wystawiany po powrocie z kolonii.
Osoby potrzebujące rachunek do uzyskania zwrotów z zakładu pracy powinny na karcie uczestnika kolonii wpisać: na kogo ma być wystawiony rachunek, dokładny adres oraz numer NIP. Rachunek będzie wypisany tylko na kwotę pobytu ucznia w ośrodku.

18 Proponowany ekwipunek uczestnika kolonii:
Wygodne buty 2 pary, kalosze, obuwie sportowe, pantofle, klapki pod prysznic. Przybory toaletowe, duży i mały ręcznik. Kurtka cieplejsza i lżejsza przeciwdeszczowa, czapka. Dres, bluzy dresowe, polarowe lub ciepłe sweterki, trykotowe koszulki, zapasowe spodnie długie i krótkie, bielizna osobista, piżama, strój na dyskoteki, strój sportowy do zajęć fizycznych. Mały plecaczek na wycieczki.

19 Na podróż nie dajemy dziecku gazowanych napoi oraz chipsów !!!
Każde dziecko ma mieć spis swoich rzeczy, najlepiej w miarę możliwości powinny być ubranka podpisane oraz dzieci powinny znać swoje ubrania. Dziecko może mieć ze sobą ulubioną maskotkę do spania. Na podróż nie dajemy dziecku gazowanych napoi oraz chipsów !!!


Pobierz ppt "ZIELONA KOLONIA WYGONIN."

Podobne prezentacje


Reklamy Google