Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje zdobycze Karol Szyszko. Zamiast wstępu Przez trzy lata działalności mogę pochwalić się dużą ilością ciekawych materiałów. Nie ma sensu jednak pokazywać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje zdobycze Karol Szyszko. Zamiast wstępu Przez trzy lata działalności mogę pochwalić się dużą ilością ciekawych materiałów. Nie ma sensu jednak pokazywać"— Zapis prezentacji:

1 Moje zdobycze Karol Szyszko

2 Zamiast wstępu Przez trzy lata działalności mogę pochwalić się dużą ilością ciekawych materiałów. Nie ma sensu jednak pokazywać ich wszystkich, więc zaprezentuje te najciekawsze. Przez trzy lata działalności mogę pochwalić się dużą ilością ciekawych materiałów. Nie ma sensu jednak pokazywać ich wszystkich, więc zaprezentuje te najciekawsze.

3 Błyskawice Pioruny, a szczególnie te złapane nocą, wyglądają niekiedy niesamowicie. Oto kilka najlepszych: Pioruny, a szczególnie te złapane nocą, wyglądają niekiedy niesamowicie. Oto kilka najlepszych:

4

5

6

7 Schelf Cloud Chmura przypominająca klin, która znajduje się przeważnie na frontach burz, oraz superkomórek burzowych zawsze na przedniej krawędzi burzy. Posiadam kilka ciekawszych zdjęć tego typu zjawiska. Chmura przypominająca klin, która znajduje się przeważnie na frontach burz, oraz superkomórek burzowych zawsze na przedniej krawędzi burzy. Posiadam kilka ciekawszych zdjęć tego typu zjawiska.

8

9

10

11

12 Wall Cloud Wyraźnie obniżenie pojawiające się z burzach, które przeważnie są superkomórkami. Pokazuje że jest pod nią znaczący prąd wstępujący. Z takich chmur często może zejść na ziemie tornado. Wyraźnie obniżenie pojawiające się z burzach, które przeważnie są superkomórkami. Pokazuje że jest pod nią znaczący prąd wstępujący. Z takich chmur często może zejść na ziemie tornado. A oto i moje zdjęcia: A oto i moje zdjęcia:

13

14

15

16 Funnel Cloud Lej kondensacyjny, czyli tornado które zanim dojdzie do ziemi, zdąży zwinąć się i zniknąć. Lej kondensacyjny, czyli tornado które zanim dojdzie do ziemi, zdąży zwinąć się i zniknąć. A oto moje najcenniejsze zdobycze: A oto moje najcenniejsze zdobycze:

17

18

19

20

21 A na koniec Mam nadzieję że przynajmniej część z tych zdjęć zostanie uznana za interesujące. Mam nadzieję że przynajmniej część z tych zdjęć zostanie uznana za interesujące. Niektóre ujęcia pochodzą z filmów które nagrywałem, a inne to prawdziwe fotografie, które zostały wykonane w najlepszym momencie. Niektóre ujęcia pochodzą z filmów które nagrywałem, a inne to prawdziwe fotografie, które zostały wykonane w najlepszym momencie.


Pobierz ppt "Moje zdobycze Karol Szyszko. Zamiast wstępu Przez trzy lata działalności mogę pochwalić się dużą ilością ciekawych materiałów. Nie ma sensu jednak pokazywać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google