Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kodeks 2.0 Komputery pod ręką: tablety i smartfony na lekcji, wi-fi w całej szkole, szkolny zestaw tabletów, serwis istniejących laptopów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kodeks 2.0 Komputery pod ręką: tablety i smartfony na lekcji, wi-fi w całej szkole, szkolny zestaw tabletów, serwis istniejących laptopów."— Zapis prezentacji:

1 Kodeks 2.0 Komputery pod ręką: tablety i smartfony na lekcji, wi-fi w całej szkole, szkolny zestaw tabletów, serwis istniejących laptopów.

2 Kodeks 2.0 Uczmy się z TIK: interaktywne książki, prace domowe i testy na platformie edukacyjnej, komunikowanie się uczniów z nauczycielami przez dziennik elektroniczny.

3 Kodeks 2.0 Bądź bezpieczny w sieci: blokowanie nieodpowiednich stron dla osób niepełnoletnich, nie podajemy swoich danych osobowych, nie podajemy haseł do kont, nie otwieramy stron nieznanych wyglądających podejrzanie, nie odpisujemy na sms-y od nieznanych osób.

4 Kodeks 2.0 Z informacji korzystamy samodzielnie: do sprawdzenia ocen – dziennik, jako dostęp do różnych ciekawych informacji, do odpoczynku poprzez rozrywkę.

5 Kodeks 2.0 Nie kradnij i nie daj się okraść: nie kupujemy samodzielnie niczego przez Internet, nie podawaj swoich loginów i haseł, ani numerów telefonów, nie obrażać się nawzajem w sieci.

6 Kodeks 2.0 Jak nauczyć korzystania z Internetu naszych dziadków? siedzieć z dziadkiem i mu wszystko pokazywać, pokazać właściwie układ klawiatury, pokazać pocztę e-mail i fora internetowe. W prezentacji wykorzystano materiały pochodzące z następujących źródeł: -portal Szkoła z Klasą - http://szkolazklasa2013.ceo.nq.pl/ -strona internetowa Zespołu Szkół nr 1 w Legionowie - http://www.sp1.edu.pl/


Pobierz ppt "Kodeks 2.0 Komputery pod ręką: tablety i smartfony na lekcji, wi-fi w całej szkole, szkolny zestaw tabletów, serwis istniejących laptopów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google