Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KODEKS 2.0 Projekt Szkoła z klasą. 1. TIK – pomoc naukowa w szkole. Dziel się wiedzą i udostępniaj pomocne materiały. 2. Korzystamy tylko z wiarygodnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KODEKS 2.0 Projekt Szkoła z klasą. 1. TIK – pomoc naukowa w szkole. Dziel się wiedzą i udostępniaj pomocne materiały. 2. Korzystamy tylko z wiarygodnych."— Zapis prezentacji:

1 KODEKS 2.0 Projekt Szkoła z klasą

2 1. TIK – pomoc naukowa w szkole. Dziel się wiedzą i udostępniaj pomocne materiały. 2. Korzystamy tylko z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł w Internecie.

3 3. Korzystamy z wolnego i bezpiecznego oprogramowania i nie publikujemy czyjejś własności w Internecie. Poznajemy prawa autorskie. 4. Porozumiewamy się z nauczycielami za pomocą e-mail, platform, portali społecznościowych. Nauczyciele lub uczniowie przygotowują prezentacje, filmy, pokazy, które zwiększają atrakcyjność lekcji.

4 5. Każdy ma dostęp do tablic interaktywnych, laptopów, wi-fi. Nie niszczymy tych urządzeń, szanujemy je. 6. Bezpieczeństwo w sieci. Chronimy swoje dane, na lekcjach korzystamy ze stron, które pomagają nam w zadaniach. Stosujemy się do poleceń nauczyciela, nie pobieramy programów bez jego zgody.

5 7. Rozpowszechniamy TIK wśród rodziców i osób starszych.


Pobierz ppt "KODEKS 2.0 Projekt Szkoła z klasą. 1. TIK – pomoc naukowa w szkole. Dziel się wiedzą i udostępniaj pomocne materiały. 2. Korzystamy tylko z wiarygodnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google