Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma Rodzinna Jola i Roman Korzeniewscy Kowalew k. Pleszewa ul. B. Chrobrego 22a woj. Wielkopolskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma Rodzinna Jola i Roman Korzeniewscy Kowalew k. Pleszewa ul. B. Chrobrego 22a woj. Wielkopolskie."— Zapis prezentacji:

1 Firma Rodzinna Jola i Roman Korzeniewscy Kowalew k. Pleszewa ul. B. Chrobrego 22a woj. Wielkopolskie

2 Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja artykułów z tworzyw sztycznych metodą termoformowania próżniowo ciśnieniowego. Naszym głównym produktem są wielodoniczki do produkcji rozsad i sadzonek dla potrzeb ogrodnictwa.

3 Dynamiczny wzrost sprzedaży wymógł na nas konieczność zakupu kolejnych wysokowydajnych, nowoczesnych linii automatycznych zwiększających nasze możliwości produkcyjne.

4 Przeprowadzona przez nas modernizacja, i rozbudowa parku maszynowego i magazynów, spowodowała, iż dysponujemy w chwili obecnej wolnymi mocami produkcyjnymi w zakresie produkcji opakowań typu Blister z twardych folii PET, PVC, PS, jak również usługowego pakowania powierzonych towarów.

5 Blistry i opakowania z folii PVC, i PET używane są do konfekcjonowania wyrobów: -zabawki -ozdoby choinkowe -kosmetyki -artykuły elektryczne i elektroniczne -narzędzia -artykułów spożywczych

6 Dysponujemy zgrzewarkami do folii, tunelami termokurczliwymi, oraz wykrawarkami do tworzyw i tektury.

7 Dysponujemy magazynami o powierzchni 800 m2 z możliwością jej zwiększenia.

8 Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne przygotowanie wzorów opakowań, oraz przygotować formy, elektrody i wykrojniki.

9 Proponujemy usługi w zakresie konfekcjonowania: -pakowanie, przepakowanie produktów w opakowania detaliczne, zbiorcze i zestawy promocyjne -etykietowanie -znakowanie gotowych produktów

10 -pakowanie w folie termokurczliwe, blistry, wypraski -opakowania jednostkowe -klejenie na gorąco

11 -pakowanie zestawów składających się z różnych produktów (displaye, zestawy świąteczne) -dodawanie próbek towarów i gratisów do innych towarów -foliowania termokurczliwego w folię PVC oraz PE


Pobierz ppt "Firma Rodzinna Jola i Roman Korzeniewscy Kowalew k. Pleszewa ul. B. Chrobrego 22a woj. Wielkopolskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google