Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Firma EW-MARTOM zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą skierowaną do szpitali oraz gabinetów fizjoterapii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Firma EW-MARTOM zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą skierowaną do szpitali oraz gabinetów fizjoterapii."— Zapis prezentacji:

1 Firma EW-MARTOM zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą skierowaną do szpitali oraz gabinetów fizjoterapii

2 W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria służące do unieruchomienia pacjenta na ręce, barki, nogi i klatkę piersiową. Są to tzw. opaski krępujące oraz paski zaciągające wykonane ze skóry i materiału technicznego.

3 paski krępujące opaski krępujące długie i krótkie pasy krępujące

4 Grupa 1: Przedstawiamy Państwu zestaw opasek krępujących rękę oraz paski zaciągające:

5 Cd. - opaski krępujące rękę oraz paski zaciągające

6 opaski i paski krępujące kończynę dolną
Grupa 2: opaski i paski krępujące kończynę dolną

7 Cd. pasy krępujące kończyny dolne:

8 Grupa 4: pasy krępujące bark, pozwalające na jego stabilizowanie lub unieruchomienie:

9 Cd. długie, samoprzylepne pasy pozwalające na unieruchomienie pacjenta według potrzeb:

10 Wyżej wymienione produkty są wysoko cenione przez Szpital Powiatowy w Chodzieży oraz Szpital Specjalistyczny w Pile, z którymi Firma utrzymuje wieloletnią współpracę. Szpitale te, zamawiały wyżej zaprezentowane produkty na oddziały: internistyczny, kardiologiczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny oraz chirurgiczny.

11 Firma EW-MARTOM wykonuje każdy rodzaj napraw i robót w zakresie:
tapicerstwa szpitalnego (np. wymiana tapicerki łóżek, kozetek, ławek, foteli) kaletnictwa i rymarstwa (np. naprawa pasów krępujących), naprawy sprzętu rehabilitacyjnego (np. materacy, pasów zabezpieczających) Firma wykonuje również inne usługi dostosowując się do zapotrzebowania Klienta Medycznego.

12 Właściciel firmy i wykonawca, Marian Tomaszewski, gwarantuje wysoką jakość wykonania, skuteczność oraz trwałość wyrobu, jak również łatwość montażu i demontażu. Dysponuje również transportem, co umożliwia sprawny odbiór danego przedmiotu oraz jego dostarczenie, po wykonaniu usługi. Dziękuję za uwagę i zapraszam na stronę internetową mojej firmy: Kontakt: Marian Tomaszewski ul. Kasprzaka 14, Chodzież tel. kom. : + 48  607 


Pobierz ppt "Firma EW-MARTOM zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą skierowaną do szpitali oraz gabinetów fizjoterapii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google