Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WITAMY W FIRMIE www.irmex.eu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WITAMY W FIRMIE www.irmex.eu."— Zapis prezentacji:

1 WITAMY W FIRMIE

2 Since 1986 Witamy w Irmex Zakład Obróbki Mechanicznej Metali IRMEX – Marcin Brysk została założona w 1981 r. przez Jana Bryska. Firma od początku inwestowała w rozwój swoich pracowników i parku maszynowego. Zaowocowało to zakupem kolejnych budynków i maszyn. Podążając za zmianami potrzeb naszych klientów wdrożyliśmy system zarządzania ISO 9001:2000. Nasz park maszynowy jest sukcesywnie wyposażany w nowoczesne obrabiarki numeryczne i oprzyrządowanie pomiarowe. W 2010 roku firma IRMEX Marcin Brysk utworzyła biuro konstrukcyjne, skupiając u siebie konstruktorów z wieloletnim doświadczeniem w automatyzacji przemysłu samochodowego i kosmetycznego. Biuro projektowe IRMEX jest jedynym polskim biurem konstrukcyjnym na stałe współpracującym z niemiecką firmą ThyssenKrupp System Engineering, z którym konstruujemy całe linie montażowe dla czołowych producentów silników samochodowych. Maszyny konstrukcji naszych konstruktorów pracują na trzech kontynentach.

3 Świadczymy usługi w zakresie:
Since 1986 Oferta Świadczymy usługi w zakresie: obróbki metali – realizujemy zlecenia wykonawcze obróbki precyzyjnych i skomplikowanych technologicznie części wg dokumentacji powierzonej lub własnej szeroko rozumianej automatyzacji, a specjalizujemy się w 1.Automatyzacja montażu 1.1 Całe linie montażowe wraz z systemem transportu i identyfikacji wyrobu 1.2 Stanowiska montażu – samodzielne i zintegrowane z systemem transportu 1.3 Stanowiska kontroli ostatecznej - kontrola wizyjna - kontrola szczelności - kontrola poprawności montażu 1.4 Instalacja i rozruch linii 1.5 Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

4 2. Automatyzacja Procesów Technologicznych 3. Automatyzacja produkcji
Since 1986 Oferta 2. Automatyzacja Procesów Technologicznych 3. Automatyzacja produkcji - systemy podawania systemy transportu Zapewniamy kompleksowe wykonanie maszyn i urządzeń: projekt; wykonawstwo; montaż oprogramowanie dokumentację wykonawczą oraz dokumentację techniczną-ruchową (instrukcja obsługi, plany elektryczne, FMEA, analizę ryzyka) serwis pogwarancyjny

5 Since 1986 Oferta W oparciu o wysoko wykwalifikowany, doświadczony zespół inżynierski świadczymy usługi z zakresu automatyki, robotyki i mechaniki. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji możemy zaradzić problemom wynikającym z dłuższych przestojów produkcyjnych, które powodują duże straty dla zakładów produkcyjnych w momencie, gdy służby utrzymania ruchu nie mogą poradzić sobie z awarią lub jeśli dane przedsiębiorstwo ich nie posiada. Po przeanalizowaniu procesów produkcyjnych oraz urządzeń w Państwa zakładzie, jesteśmy w stanie zaproponować system prowadzenia serwisu zakończony podpisaniem umowy serwisowej na wykonywanie usług serwisowych.

6 Since 1986 Oferta Współpracujemy z:

7 Since 1986 Park maszynowy Dysponujemy obrabiarkami najlepszych firm światowych, takich jak MORI SEIKI, FANUC, HAAS, AGIE, CHARMILLES, które pozwalają na realizację wymagających zamówień z niezwykłą dokładnością (do 2 m), w krótkim terminie.

8 Dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w ponad 70 obrabiarek.
Since 1986 Park maszynowy Dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w ponad 70 obrabiarek. Maszyny sterowane numerycznie CNC 3-4 osiowe: 3 tokarki sterowane numerycznie 3 centra obróbcze 4 elektrodrążarki Maszyny konwencjonalne: 21 tokarek 7 frezarek 17 szlifierek 8 wiertarek dłutownica wytaczarka przeciągarka

9 Produkty jednostkowe i seryjne
Since 1986 Produkty jednostkowe i seryjne Aby w jak największym zakresie spełnić oczekiwania klientów, produkujemy detale zarówno dla ilości średnio i wielkoseryjnych jak i jednostkowych oraz prototypowych.

10 Since 1986 Narzędzia specjalne Drugą dziedziną naszych produktów jest wytwarzanie, remont oraz regeneracja narzędzi specjalnych, takich jak: formy wtryskowe tłoczniki wykrojniki krępowniki Realizujemy także indywidualne zamówienia z zakresu obróbki mechanicznej.

11 wykonanie projektu we własnym biurze konstrukcyjnym
Since 1986 Obsługa kompleksowa Wszystkie nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy rozwiązania dla każdego z etapów produkcji: wykonanie projektu we własnym biurze konstrukcyjnym wykonanie narzędzia na podstawie wzorcowego produktu lub jego dokumentacji produkcję elementów z wykorzystaniem narzędzi własnych lub dostarczonych przez klienta

12 Współpracujemy z klientami reprezentującymi branże: energetyczną
Since 1986 Nasi klienci Współpracujemy z klientami reprezentującymi branże: energetyczną motoryzacyjną gazowniczą naftową stoczniową Wiedza zdobywana w trakcie szkoleń pracowników oraz bezpośrednich spotkań z klientami, jak również nieustanne samodoskonalenie i obserwacja trendów, pozwoliły nam na osiągniecie mocnej pozycji na rynku. Czynniki te pozwalają nam na szybką i skuteczną ocenę potrzeb klientów, co z kolei przekłada się na ich satysfakcję oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

13 Since 1986 Jakość W maju 2008 roku firma „Irmex” otrzymała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie kompleksowej obróbki mechanicznej, który stanowi potwierdzenie, że wszystkie nasze produkty i usługi zostaną dla Państwa wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Polityka jakościowa firmy oparta jest na obowiązujących procedurach, które zapewniają pełną kontrolę wszystkich procesów w obrębie naszej firmy. Są one na bieżąco modyfikowane w celu zapewnienia pełnej satysfakcji naszych klientów.

14 Since 1986 Kontakt Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania. Pruszcz Gdański ul. Dworcowa 14 tel. +48 (58) fax +48 (58) Tczew ul. Piaskowa 3 tel. +48 (58) fax +48 (58)

15 W celu zapoznania się z pełnym zakresem możliwości technicznych i produkcyjnych firmy Irmex, zapraszamy do naszej siedziby lub na stronę internetową:


Pobierz ppt "WITAMY W FIRMIE www.irmex.eu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google