Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wszystkie warstwy dachu. MELLE to… …wiodący dystrybutor pokryć dachowych, materiałów elewacyjnych i izolacyjnych z 15 letnim doświadczeniem …kompleksowa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wszystkie warstwy dachu. MELLE to… …wiodący dystrybutor pokryć dachowych, materiałów elewacyjnych i izolacyjnych z 15 letnim doświadczeniem …kompleksowa."— Zapis prezentacji:

1 Wszystkie warstwy dachu

2 MELLE to… …wiodący dystrybutor pokryć dachowych, materiałów elewacyjnych i izolacyjnych z 15 letnim doświadczeniem …kompleksowa oferta produktów dachowych światowych producentów …ogólnopolska sieć sprzedaży …profesjonalna obsługa, porady wykwalifikowanych doradców …nowoczesne samochody dostawcze

3 O ofercie… Kompleksowa obsługa w zakresie grup asortymentowych: dachówki cementowe, dachówki ceramiczne pokrycia z blachy miedzianej i cynkowo-tytanowej okna i wyłazy dachowe systemy rynnowe cynkowo-tytanowe, miedziane, PCV folie dachowe ocieplenia, sucha zabudowa poddaszy systemy kominowe papy termozgrzewalne, membrany dachowe EPDM i PCV wpusty, wywietrzniki i świetliki dachowe wyciągi dekarskie, narzędzia blacharsko-dekarskie

4 O ofercie… MELLE, dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych produktów, gwarantuje sprawną realizację nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji budowlanych. Dostarcza materiały najwyższej jakości, spełniające rygorystyczne standardy jakości oraz normy branżowe. Oferuje produkty wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek, które od lat znajdują uznanie wśród wykonawców. Zapewnia bezpłatny dostęp do zaplecza warsztatowego dla blacharzy i dekarzy.

5 O usługach… MELLE to nie tylko dystrybutor materiałów i systemów budowlanych, ale również dostawca fachowej wiedzy oraz profesjonalnego wsparcia technicznego.

6 Nasi doradcy zapewniają serwis posprzedażowy, udzielając odpowiedzi na pytania oraz uczestnicząc w rozwiązywaniu problemów w fazie realizacji inwestycji. Gwarantujemy konsultacje techniczne na etapie projektowania, tworzenia specyfikacji obiektowych oraz przygotowywania wycen. Udzielamy pomocy w wyborze optymalnego rozwiązania – technologii oraz materiałów potrzebnych do realizacji inwestycji. Utrzymujemy stały kontakt z klientami, który nie kończy się z chwilą zrealizowania zamówienia.

7 Dostarczamy materiały na prestiżowe inwestycje… Korzystając z naszego doświadczenia podejmujemy się nowatorskich i innowacyjnych przedsięwzięć w branży budowlanej.

8 O ofercie… Dostarczamy materiały na różnorodne inwestycje: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, obiekty zabytkowe oraz inwestycje komercyjne. Uczestniczymy przy realizacji ważnych i prestiżowych inwestycji budowlanych w Polsce.

9 Współpraca ze środowiskiem dekarskim… Aktywnie uczestniczymy w inicjatywach podejmowanych przez środowisko dekarskie. Szczególnie mocno związani jesteśmy z rzemieślniczymi firmami dekarskimi.

10 Zapraszamy do współpracy… Dane adresowe są dostępne na stronie

11


Pobierz ppt "Wszystkie warstwy dachu. MELLE to… …wiodący dystrybutor pokryć dachowych, materiałów elewacyjnych i izolacyjnych z 15 letnim doświadczeniem …kompleksowa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google