Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

A.1Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM TECHNIKI KOMUNKOWANIA SIĘ W DZIAŁALNOŚCI NAUKOWCA Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "A.1Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM TECHNIKI KOMUNKOWANIA SIĘ W DZIAŁALNOŚCI NAUKOWCA Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowania."— Zapis prezentacji:

1 A.1Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM TECHNIKI KOMUNKOWANIA SIĘ W DZIAŁALNOŚCI NAUKOWCA Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowania

2 A.2Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM Zasady Każdy z uczestników może zgłosić chęć przeprowadzenia prezentacji, która będzie recenzowana przez publiczność i prowadzących zajęcia. Prezentacja powinna dotyczyć własnej pracy, badań, osiągnięć... Zgłoszenie i prowadzenie prezentacji nie jest obowiązkowe.

3 A.3Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM 22 kwietnia Przebieg zajęć 1 min 10 min 1 kwietnia8 kwietnia Do 1 kwietnia czekamy na zgłoszenia osób, które chcą wygłosić prezentację Wszyscy, którzy zgłoszą tematy wygłaszają krótkie, 1-minutowe prezentacje na temat swoich prezentacji. Publiczność głosuje i wybiera dwie najciekawsze prezentacje. 2 osoby wybrane do przedstawienia swoich pełnych prezentacji wygłaszają je. Publiczność ocenia prezentacje na formularzach recenzji.

4 A.4Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM Zasady zaliczania (1) 1 min 2 x MAX Wszyscy, którzy wygłoszą 1-minutową prezentację otrzymują zaliczenie 2 zajęć na maksymalną liczbę punktów.

5 A.5Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM Zasady zaliczania (2) 10 min 5! 2 osoby wybrane do przedstawienia swoich pełnych prezentacji otrzymują zaliczenie całego przedmiotu na 5.

6 A.6Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM Zasady zaliczania (3) Pozostałe osoby zaliczają na podstawie obecności = = wypełnionych formularzy recenzji prezentacji


Pobierz ppt "A.1Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowaniaPW-WETI.AK&WM TECHNIKI KOMUNKOWANIA SIĘ W DZIAŁALNOŚCI NAUKOWCA Zajęcia praktyczne z prezentacji i recenzowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google