Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czy babcia była młoda, a kapturek stary? Czy kapturek woli wilka ? Czy ….? A czy to ważne ? Liczy się zabawa !

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czy babcia była młoda, a kapturek stary? Czy kapturek woli wilka ? Czy ….? A czy to ważne ? Liczy się zabawa !"— Zapis prezentacji:

1

2 Czy babcia była młoda, a kapturek stary? Czy kapturek woli wilka ? Czy ….? A czy to ważne ? Liczy się zabawa !

3 * Nas, słuchaczy Transgranicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprosiła młodzież z Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu na spektakl …..

4 Napięcie rośnie ! O co tu chodzi, Pani Prezes ? zastanawiają się słuchacze TUTW-u ….

5 Pani Iza Wochna – reżyser, wita nas, i spektakl zaczyna się. Ale czy to ta bajka ? Pojawiają się dziwne postacie - muzyka podkręca atmosferę …. Jest Czerwony Kapturek, jest Leśniczy ale co tu robi pszczółka Maja ?..a może to Gucio?

6 …. nagle pojawia się wilk (wilczyca) i od razu podbija serca publiczności

7 Zamieszanie totalne- z kim zadaje się Czerwony Kapturek, z wilkiem, leśniczym ?

8 …..nareszcie pojawia się babcia- sympatyczna staruszka … O rety przecież to …… młoda urocza ?? młody uroczy?? A czy to ważne ? Ważne jest to, że babcia jest młoda!! Hura !!!

9 Wszystko dobre co się dobrze kończy Bardzo nam się podobało! Dziękujemy, młodzi przyjaciele! Na scenie pojawili się bohaterowie spektaklu Reżyser – Pani Iza Wochna Narrator- Małgosia, Leśniczy- Adrian W. Babcia- Adrian K. Czerwony Kapturek- Adam Wilczyca- Klaudia, Pszczółka Maja(Gucio)- Artur

10 ….. do akcji wkraczają słuchacze TUTW….. Czerwony Kaptur – Jasiu W. leśniczy - Bronek Z. Gucio - Adam H. A teraz na nas pora !

11 …..no i groźny wilk czyli wilczyca Łucja W. Oj działo się, działo

12 A babcia - Krysia K. to był odlot ! Grzyby kapelusze pogubiły a Czerwony Kaptur i wilczyca nie panowali nad emocjami !!!!

13 Wspólne wyjście słuchaczy TUTW, aktorów jednego spektaklu Jesteśmy z Was dumni - koleżanki i koledzy TUTW-ki Owacje na stojąco !!!!

14 Ś wietnie si ę bawi ł am i to Wam przedstawi ł am Maria H. s ł uchaczka TUTW-u


Pobierz ppt "Czy babcia była młoda, a kapturek stary? Czy kapturek woli wilka ? Czy ….? A czy to ważne ? Liczy się zabawa !"

Podobne prezentacje


Reklamy Google