Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Witajcie w naszym przedszkolu! Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, są z nami też nasze panie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Witajcie w naszym przedszkolu! Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, są z nami też nasze panie."— Zapis prezentacji:

1

2 Witajcie w naszym przedszkolu! Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, są z nami też nasze panie – pani Iza i pani Małgosia. Gorąco Was witamy!

3 Oto nasza sala zabaw W naszej sali zabaw jest prawie jak w prawdziwym figloraju!!! Tu możemy się świetnie pobawić, poskakać na trampolinie, a pływanie w basenie z kulkami jest po prostu SUPER!

4 Bawimy się w kącikach tematycznych Potrafimy urządzić przyjęcie, wyleczyliśmy już niejedną lalkę i niejednego misia, a nasze fryzury! Popatrzcie sami!

5 Zabawy z chustą animacyjną Zabawy z kolorową chustą wprawiają nas w świetny nastrój!

6 Wspólne muzykowanie W przedszkolu poznaliśmy wiele wesołych piosenek. Ale i tak największą frajdę sprawia nam wspólne muzykowanie! Czasem jest naprawdę głośno ;) Czasem jest naprawdę głośno ;)

7 Lubimy rysować i wyklejać. Nasze prace są takie kolorowe! Co dzień nasze panie wymyślają nowe zadania dla nas – na szczęście pomysłów im nie brakuje! Czasem trzeba popracować...

8 Każda pora roku ma swoje uroki... Jesienią bawimy się wśród kolorowych liści – a barwnymi bukietami ozdabiamy naszą salę.

9 Zabawy na śniegu – to dopiero frajda! Nawet kilkustopniowy mróz nam nie straszny ;) Nawet kilkustopniowy mróz nam nie straszny ;)

10 To nasz mini plac zabaw. Wesoło się tutaj bawimy.

11 Andrzejki i Mikołajki w przedszkolu Tak, tak - było ich dwóch. Jeden Mikołaj nie uniósłby przecież prezentów dla nas wszystkich! Poznajemy zwyczaje andrzejkowe.

12 Wizyta wojska... Odwiedzili nas żołnierze z sieradzkiej jednostki. Oglądaliśmy sprzęt wojskowy, mogliśmy wszystkiego dotknąć i wszystko przymierzyć.

13 Dzień Babci i Dziadka Nasze występy dostarczyły babciom i dziadkom wielu niezapomnianych wzruszeń!

14 Zabawa karnawałowa

15 Wiktoria Chmielewska Michał Feliniak Kuba Flas Artur Gugulski Kamil Jaźwiński Bartek Kowalczyk Beatka Kowalczyk Kuba Krajewski Wiktoria Krajewska Hubert Kozłowski Małgosia Luty W rolach głównych wystąpili: Gabrysia Marciniak Maja Matusiak Martusia Matusiak Oliwia Owczarek Natalka Rychlik Natalka Szymczak Makar Tkacz Amelka Wardęga Iza Wolak Iza Wrąbel oraz wychowawczynie: Małgorzata Kowalczyk Izabela Pawlińska


Pobierz ppt "Witajcie w naszym przedszkolu! Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, Poznajmy się - oto my – przedszkolaki z Rzechty, są z nami też nasze panie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google