Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSPÓLNOTA SIÓSTR MIŁOSIERDZIA W BRZEGU. W BRZEGU SIOSTRY SĄ OD ROKU 1949. ZAJMUJĄ NIEWIELKI BUDYNEK JEDNOPIĘTROWY, KTÓRY JEST WŁASNOŚCIĄ PARAFII ŚW. KRZYŻA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSPÓLNOTA SIÓSTR MIŁOSIERDZIA W BRZEGU. W BRZEGU SIOSTRY SĄ OD ROKU 1949. ZAJMUJĄ NIEWIELKI BUDYNEK JEDNOPIĘTROWY, KTÓRY JEST WŁASNOŚCIĄ PARAFII ŚW. KRZYŻA."— Zapis prezentacji:

1 WSPÓLNOTA SIÓSTR MIŁOSIERDZIA W BRZEGU

2 W BRZEGU SIOSTRY SĄ OD ROKU 1949. ZAJMUJĄ NIEWIELKI BUDYNEK JEDNOPIĘTROWY, KTÓRY JEST WŁASNOŚCIĄ PARAFII ŚW. KRZYŻA.

3

4 W SKŁAD NASZEJ WSPÓLNOTY WCHODZĄ:

5 S. TERESA

6 S. JADWIGA

7 S. BARBARA

8 S. MARIA

9 S. GENOWEFA

10 S. ANNA

11 JAKO CEL STAWIAMY SOBIE NAŚLADOWANIE CHRYSTUSA OBJAWIONEGO W PIŚMIE ŚW. I UKAZANEGO PRZEZ ZAŁOŻYCIELI JAKO WIELBICIELA OJCA, SŁUGĘ JEGO PLANU MIŁOŚCI I GŁOSICIELA EWANGELII UBOGIM.

12 TUTAJ CZERPIEMY SIŁY DO PEŁNIENIA SWEJ MISJI

13 BÓG OCZEKUJE OD NAS ŻE NIE TYLKO BĘDZIEMY WSPIERAĆ BLIŹNIEGO, ALE ŻE BĘDZIEMY UKAZYWAĆ BOGA OBECNEGO I DZIAŁAJĄCEGO W ŚWIECIE, ŻE BĘDZIEMY WSPÓŁPRACOWAĆ Z WSZYSTKIMI LUDŹMI DOBREJ WOLI. /M. Z. Gill e mine/

14 S. TERESA ANIMUJE ŻYCIE WSPÓLNOTOWE. ANIMUJE ŻYCIE WSPÓLNOTOWE.

15 SŁUŻY W KANCELARII PARAFIALNEJ

16 CO UMOŻLIWIA KONTAKT Z RÓŻNYMI OSOBAMI. WSPÓŁPRACUJĄC Z DUSZPASTERZAMI PARAFII DOCIERA DO OSÓB POTRZEBUJĄCYCH POMOCY.

17 PROWADZIPRZYKOŚCIELNYKIOSK

18 S. JADWIGA

19 OPIEKUJE SIĘ KOŚCIOŁEM:

20 M.IN. TWORZY KOMPOZYCJE KWIATOWE

21 RAZEM Z DUSZPASTERZAMI PRZYGOTOWUJE DEKORACJE ZWIĄZANE Z WYDARZENIAMI ROKU LITURGICZNEGO

22 SIOSTRA ANNA JAKO ORGANISTKA PROWADZI CHÓR ŚW. MAKSYMILIANA, KTÓRY UŚWIETNIA UROCZYSTOŚCI PARAFIALNE I NIE TYLKO. WSPÓŁPRACUJE TEŻ W PRZYGOTOWYWANIU CEREMONII LITURGICZNYCH.

23

24 PRACUJE TAKŻE JAKO KATECHETKA

25 S. MARIA

26 ZAJMUJE SIĘ KUCHNIĄ DOMOWĄ: PRZYGOTOWUJE CODZIENNE PRZYGOTOWUJE CODZIENNE POSIŁKI DLA SIÓSTR ORAZ NA OKOLICZNOŚCIOWE UROCZYSTOŚCI PRZYJMUJE UBOGICH PRZYJMUJE UBOGICHPRZYCHODZĄCYCH DO NASZEGO DOMU

27

28 S. BARBARA

29 KATECHIZUJE W I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM im. Bolesława Chrobrego

30 PROWADZI STOWARZYSZENIE DZIECI I MŁODZIEŻY MARYJNEJ

31 CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO, CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO, KIM JEST; NIE PRZEZ TO, CO MA, LECZ PRZEZ TO, CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI. /Jan Paweł II/


Pobierz ppt "WSPÓLNOTA SIÓSTR MIŁOSIERDZIA W BRZEGU. W BRZEGU SIOSTRY SĄ OD ROKU 1949. ZAJMUJĄ NIEWIELKI BUDYNEK JEDNOPIĘTROWY, KTÓRY JEST WŁASNOŚCIĄ PARAFII ŚW. KRZYŻA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google