Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LOT Polish Airlines LO631 na pokładzie Embraer 175, czas lotu 2h. W seventh heaven ;)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LOT Polish Airlines LO631 na pokładzie Embraer 175, czas lotu 2h. W seventh heaven ;)"— Zapis prezentacji:

1

2 LOT Polish Airlines LO631 na pokładzie Embraer 175, czas lotu 2h. W seventh heaven ;)

3 Radi i Iva czekają na nas na lotnisku i rozjeżdżamy się do miejsc kwaterunkowych.

4

5 Takie tam na zakupach … Chłopcy z Turcji okazali się przemiłymi kompanami. Wymieniliśmy się mailami ;P

6

7 Podczas części oficjalnej mogłyśmy zobaczyć typowe dla Bułgarii tańce oraz usłyszeć przyjemną dla ucha muzykę. Szczególnie zafascynowane byłyśmy występem sekcji wokalnej bułgarskiej szkoły.

8

9 Memoriale im. H. Hryniewicza Górze Grosza WOŚP Zbiórce żywności Dokarmianiu zwierząt Porządkowaniu miejsc cmentarnych Szkolnych aukcjach

10 Każda prezentacja oraz film przygotowany przez Rumunów wzbudziły w nas poczucie potrzeby bycia jednością w sytuacjach wymagających pomocy. Dlatego sądzimy, że temat charytatywności był dla nas wszystkich szczególnie inspirujący i użyteczny.

11

12

13 Jak widać bawiłyśmy się przednio ;D

14 Naszymi przewodnikami po mieście byli bułgarscy uczniowie, którzy w stu procentach wypełnili swoje zadanie przedstawiając historię i znaczenie romańskich budowli. Pokazali nam ogrom zabytków, które w Plovdiv można napotkać na każdym kroku.

15 Jak widać byłyśmy pod ogromnym wrażeniem :P

16 Plovdiv – ruiny rzymskich budowli … Z Radi i Ivą gdzieś w Plovdiv…

17 Plovdiv Antique teatr jest w zabytkowym budynku w centrum miasta Płowdiw, Bułgaria. Stoi pomiędzy południowo-zachodnim zboczu Dzhambaz Tepe i Taxim tepe wzgórzu w obrębie Starego Miasta i jest dużą atrakcją turystyczną dla podróżnych przybywających do tego obszaru. Mimo, że struktura ta jest powszechnie określany jako amfiteatr, w rzeczywistości jest to tradycyjny teatr rzymski. Teatr został zbudowany w 2 wieku naszej ery na rozkaz cesarza Trajana, i jest jednym z wielu zachowanych budowli rzymskich w Bułgarii dzisiaj. Istnieje kilka stel i napisy ścienne w greckim języku w amfiteatrze.

18

19

20 Zwiedzając Sofię… Otwierając drzwi przyjaźni…

21 Zachwyceni niesamowitą architekturą miasta…

22 Nauczycielki z Bułgarii, Rumunii, Słowenii i Polski Uroczysta zmiana warty pod Pałacem Prezydenckim w Sofii

23 Zwiedzania CD.

24 Zachwyciły nas typowe bułgarskie sklepy tzw klęczniki. W sklepach już świątecznie ;)

25 Uroczysta gala rozdania certyfikatów odbyła się w bardzo radosnej atmosferze. Wszyscy uczestnicy wymienili się prezentami przywiezionymi ze swoich krajów po czym rozpoczęli wspólną zabawę przy typowej muzyce bułgarskiej.

26 Sylwia z Certificate of Attendance We hereby state that Beata Barna-Dimitriu, Sylwia Podwysocka and Klaudia Połczyk have attended the Comenius Project Meeting entitled Bridges of Digital Content Between Nations

27 Nawet podczas podróży powrotnej dopisywały nam przednie humory ;D i udało nam się nawiązać miłe kontakty z współpasażerami z Anglii. Budowania mostów ciąg dalszy ;)

28 LEEEEECIMYYY do domuuu !


Pobierz ppt "LOT Polish Airlines LO631 na pokładzie Embraer 175, czas lotu 2h. W seventh heaven ;)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google