Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 1 w Koninie 62-500 Konin, ul. Benesza 2
Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Konin, ul. Benesza 2

2 Gimnazjum nr 1 w Koninie Nasza Oferta
Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Nasza Oferta 1. Szkoła bez przemocy 2. Wysoki poziom kształcenia poparty sukcesami uczniów: - średnia egzaminu gimnazjalnego wyższa niż średnia w kraju, województwie, powiecie i gminie - III miejsce wśród gimnazjów konińskich, - III miejsce i tytuł Najbardziej Usportowionej Szkoły Miasta Konina od kilku lat, - III miejsce w Wielkopolsce w Aerobiku Grupowym dziewcząt, - I miejsce w Wielkopolsce w konkursie historycznym „Marszałek Józef Piłsudski”, - Finaliści i laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych m.in. biologia, chemia,matematyka, fizyka, j. polski,

3 Gimnazjum nr 1 w Koninie Nasza Oferta
Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Nasza Oferta 3. Zindywidualizowane podejście do ucznia w celu rozpoznania jego szczególnych uzdolnień lub trudności, 4. Atrakcyjne zajęcia pozalekcyjne przedmiotowe i sportowe, 5. Życzliwość kompetentnych i doświadczonych pedagogów, 6. Udział w zajęciach SKS w dyscyplinach: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, tenis stołowy, aerobik, unihokej, 7. Świetlica i niedrogie obiady, 8. Bezpieczeństwo i domowa atmosfera, 9. Zaciszne położenie w centrum miasta.

4 Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Nowość klasy artystyczne: „Teatr i taniec” 1. zajęcia z kultury żywego słowa, 2. wyjazdy do teatru i spotkania z aktorami, 3. warsztaty filmowe, 4. udział w konkursach recytatorskich i teatralnych, 5. zajęcia fitness, 6. taniec narodowy, współczesny i sceniczny.

5 Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Nowość klasy artystyczne: „Ze sztuką przez życie” 1. malarstwo, rzeźba, rysunek, grafika komputerowa, 2. warsztaty plastyczne, plenery 3. lekcje muzealne, wernisaże, 4. wyjazdy na wystawy, 5. spotkania z artystami, 6. udział w konkursach.

6 Kilka zdjęć ze szkolnej galerii
Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Kilka zdjęć ze szkolnej galerii

7 Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl

8 Gimnazjum nr 1 w Koninie 62-500 Konin, ul. Benesza 2
Konin, ul. Benesza 2, ww.gimnazjum1konin.republika.pl Konin, ul. Benesza 2


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 1 w Koninie Konin, ul. Benesza 2"

Podobne prezentacje


Reklamy Google