Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.JOBS.pl Pod tym adresem pracujemy dla Ciebie!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.JOBS.pl Pod tym adresem pracujemy dla Ciebie!."— Zapis prezentacji:

1 www.JOBS.pl Pod tym adresem pracujemy dla Ciebie!

2 www.JOBS.pl JOBS.pl to: Wyszukiwarka ofert pracy. Liczne artykuły o rynku pracy w Polsce i za granicą. Zagraniczne oferty pracy. Baza CV dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pracownia kariery.

3 Internetowy Serwis Pracy JOBS.pl Od ponad13 lat na rynku - pierwszy w Polsce Internetowy Serwis Pracy. Docieramy do ponad 3 milionów użytkowników* Ponad 1 200 000 odsłon każdego miesiąca. Kilkaset ofert pracy każdego dnia. Obszerna baza CV kandydatów z Polski i z zagranicy. Szerokie możliwości promocji dla partnerów. Baza wiedzy o rynku pracy tworzona przez specjalistów z dziedziny HR. * Dane pochodzą z Raportu Gemius marzec 2011 – łączna ilość użytkowników serwisów pracy Gowork.pl, Money.pl. SzybkoPraca.pl, Kariera.pl, eGosopdarka.pl, JOBS.pl.

4 JOBS.pl Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Akcjonariuszem strategicznym jest firma Mecom, jeden z największych holdingów medialnych w Europie, który działa na rynku gazet regionalnych. Tytuły należące do Mecom są liderami na swoich rynkach.

5 Nasza Misja! Misją firmy jest kojarzenie potencjalnych pracowników z pracodawcami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych oraz doradztwo w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

6 Dla Pracodawców - Oferty pracy Tylko 15 minut - tyle czasu potrzeba, aby Twoja oferta pracy ukazała się w JOBS.pl.

7 Dla szukających pracy Funkcjonalna i szybka wyszukiwarka. Oferty pracy wysyłane na Twój e-mail. Możliwość zostawienia swojego CV. Pracownia kariery.

8 Certyfikaty Posiadamy następujące certyfikaty wydane przez Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej: Certyfikat agencji zatrudnienia jako agencji doradztwa personalnego - numer rejestru 107/2. Certyfikat agencji zatrudnienia jako agencji pracy tymczasowej - numer rejestru 107/3. Certyfikat agencji pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą - numer rejestru 107/1b. Certyfikat agencji pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy na terenie RP - numer rejestru 107/1a.

9 Serwisy w Grupie JOBS.pl W skład Grupy JOBS.pl wchodzą inne serwisy takie jak:

10 Statystyki

11 Partnerzy

12 Referencje Dzięki firmie JOBS.PL S.A. udało Nam się w krótkim czasie pozyskać wartościowych pracowników. Konsultanci firmy JOBS.PL wykazali się dużym profesjonalizmem, szybkością reakcji i zaangażowaniem podczas realizacji powierzonych im projektów rekrutacyjnych. Rekomenduję sposób komunikacji jak również partnerską opartą na zaufaniu atmosferę współpracy. Katarzyna Rudzka Kia Motors Polska Sp. z o.o. Nasza firma od kilku lat współpracuje z serwisem JOBS.PL i współpraca zawsze przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Konsultantka – pani Katarzyna Studzińska niezwykle profesjonalnie podchodzi do naszych potrzeb – możemy liczyć na bardzo szybki kontakt i niezwłoczną realizację zamówień. Konsultanci zawsze starają się, żeby nasze ogłoszenia były jak najbardziej efektywne... Barbara Ronowicz HR Specialist Współpracujemy z serwisem JOBS.PL nieprzerwanie od 1999 roku. JOBS.PL SA jest naszym jednym z partnerów wspomagającym rekrutacje poprzez medium internetowe. Przez ten czas pomyślnie rekrutowaliśmy pracowników na wiele stanowisk IT. Bardzo cenię sobie wysoka jakość obsługi, co jest związane z terminowością, dostępną ceną usług jak również elastycznością działania serwisu... Beata Wiernicka-Bełz Kierownik ds. Personalnych

13 Grupa JOBS.pl SA Al. KEN 36a/93 02-797 Warszawa tel. 22 859 02 16 faks 22 859 02 19 e-mail: info@jobs.pl Pod tym adresem pracujemy dla Ciebie! www.JOBS.pl


Pobierz ppt "Www.JOBS.pl Pod tym adresem pracujemy dla Ciebie!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google