Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Baltic Master Polska Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie. Zakres naszej działalności obejmuje : - produkcję

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Baltic Master Polska Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie. Zakres naszej działalności obejmuje : - produkcję"— Zapis prezentacji:

1 Baltic Master Polska Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie. Zakres naszej działalności obejmuje : - produkcję zespołów sprężarkowych ( od projektu, doboru urządzeń, montażu aż po serwis) - produkcję neutralnych mebli dla gastronomii z blachy nierdzewnej - produkcję mebli drewnianych - produkcję drzwi do komór chłodniczych i mroźniczych wraz z panelami - produkcję akwariów - kompleksowe wyposażenie supermarketów, sklepów, restauracji, kawiarni, zakładów mięsnych, obiektów handlowych Aleksandra Haładus kom: 603 912 066 office@balticmaster.pl

2 Baltic Master Polska W obecnej chwili mamy oddziały na Litwie, Łotwie, Białorusi, Ukrainie, w Estonii, Bułgarii, Rosji, obecnie otwieramy oddział również w Polsce. Firma BALTIC MASTER liczy ok. 450 pracowników, w tym wysoko wykwalifikowanych inżynierów – projektantów, chłodników, grupy montażowe i instalacyjne. Bogaty park maszynowy pozwala na realizację standardowych produktów jak również na niestandardowe, indywidualne zamówienia.

3 Baltic Master Polska Stosujemy najnowszą technologię, dobieramy optymalne rozwiązania projektowe, promujemy szeroko pojęty odzysk ciepła z instalacji chłodniczych. Zwracamy uwagę na jakość naszych produktów

4 Baltic Master Polska CENTRALNE SYSTEMY CHŁODNICZE Od trzynastu lat zajmuje się produkcją centralnych systemów chłodniczych na bazie komponentów takich firm jak BITZER, COPELAND, MTH, J&E Hall, Danfoss, Guntner, Alfa Laval. Możemy wykonać dla Państwa zespoły sprężarkowe od 5kW do 1500kW. Projektujemy i dobieramy podzespoły zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Realizujemy także zamówienia indywidualne – według Państwa specyfikacji

5 Baltic Master Polska MEBLE DLA ZAPLECZY GASTRONOMII, RESTAURACJI, KAWIARNI

6 Baltic Master Polska Wykonujemy komory chłodnicze Produkujemy drzwi do komór chłodniczych

7 Baltic Master Polska Oferujemy systemy klimatyzacji

8 Baltic Master Polska Oferujemy kompleksowe wyposażenie supermarketów

9 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

10 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

11 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

12 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

13 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

14 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

15 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

16 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

17 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

18 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

19 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

20 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów

21 Baltic Master Polska Kompleksowe wyposażenie supermarketów - akwaria wielkogabarytowe

22 Baltic Master Polska Systemy do nawilżania mięs, warzyw i ryb Firma Baltic Master jest oficjalnym przedstawicielem amerykańskiej firmy MIATECH produkującej systemy do nawilżania mięsa, ryby i warzyw. Te bardzo popularne systemy nawilżania w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie pozwalają nie tylko zwiększyć sprzedaż poszczególnych grup towarów ze względów ich "świeży" wygląd,lecz również zmniejszają do 2-3 razy straty związane z "usychaniem" i psuciem się towarów z braku odpowiedniego ich nawilżania. Tego typu systemy z powodzeniem stosuje się w pomieszczeniach gdzie przechowywane są kwiaty, w komorach chłodniczych – dla owoców i warzyw,na stoiskach ze świeżymi warzywami w supermarketach, zalecany jest także ich montaż nad stołami ze świeżą rybą lub mięsem czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest utrzymywanie określonej wilgotności dla przechowywania produktów a także dla komfortu ludzi.

23 Baltic Master Polska Systemy do nawilżania mięs, warzyw i ryb

24 Baltic Master Polska Systemy do nawilżania mięs, warzyw i ryb Co zyskujemy korzystając z systemów nawilżania ? Świeży wygląd produktów System nawilżania (zraszania )pozwala uzyskać świeżość wszystkich eksponowanych produktów, co ma niebagatelny wpływ na chęć wyborów produktów i jest głównym czynnikiem przy zakupie towarów. Pozwalają zmniejszyć straty głównie jeżeli eksponowane produkty sprzedawane są na wagę. W zależności od typu produktu strata wagi ze względu na brak ich nawilżania określa się od 2 do 7 % w ciągu 24 godzin.Produkty usychają,a co za tym idzie,pogarsza się ich wygląd i jakość. Chronią zawarte w produktach witaminy. Stosując system nawilżania ubytki witamin w sprzedawanych produktach się zmniejszają. Można to wykorzystać podczas reklamy produktów. Świeżość towaru wpływa też podświadomie na klientów, którzy powracają do sklepu który dba o ich zdrowie. Obniżają ( minimum do 50 % ) ilość produktów do natychmiastowej sprzedaży lub ze względów na to, że nie zostały sprzedane nadają się niestety do wyrzucenia. Wysoki poziom obsługi klienta Nawilżanie daje klientom komfort obsługi, podnosci prestiż sklepu, bo ten z kolei,dba o wyeksponowane produkty. Ciekawość System nawilżania otacza produkty mgiełką co przyciąga ludzką ciekawość. Tym samym zbliża do produktów i zaprasza do kupowania.

25 Baltic Master Polska Regały suche Kompleksowe wyposażenie obiektów handlowych

26 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych

27 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych

28 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych

29 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych

30 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych - butiki

31 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych - butiki

32 Baltic Master Polska Wyposażenie obiektów handlowych - butiki

33 Baltic Master Polska Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie Wykonujemy modernizację używanych mebli chłodniczych Realizujemy zamówienia pod klucz Profesjonalizm w działaniu, elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta, niewygórowana cena ostateczna oraz dobra jakość produktu to nasze atuty.

34 Baltic Master Polska Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad firmą której zlecicie wyposażenie swojego obiektu bądź jego modernizację – to firma BALTIC MASTER jest właściwym wyborem.

35 Baltic Master Polska Zapraszamy do współpracy office@balticmaster.pl Aleksandra Haładus kom: 603 912 066


Pobierz ppt "Baltic Master Polska Firma BALTIC MASTER istnieje od 1993 roku, siedzibą firmy jest Wilno na Litwie. Zakres naszej działalności obejmuje : - produkcję"

Podobne prezentacje


Reklamy Google