Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niepubliczne Przedszkole Osiedlowe Skrzaty ul. Kościuszki 12 Środa Wielkopolska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niepubliczne Przedszkole Osiedlowe Skrzaty ul. Kościuszki 12 Środa Wielkopolska."— Zapis prezentacji:

1 Niepubliczne Przedszkole Osiedlowe Skrzaty ul. Kościuszki 12 Środa Wielkopolska

2 Przedszkole realizuje program Optymistyczne Przedszkole. W ramach projektu przedszkole diagnozuje inteligencje wielorakie, wspiera rozwój różnorodnych zainteresowań dzieci, trafnie ocenia osiągnięcia i umiejętności dzieci, a także dba o rozwój i poszerzanie wiedzy personelu.

3 Przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi w godzinach od 5 30 do 17 30. Ramowy plan zajęć: 5:30-8:00Schodzenie się dzieci, zabawy dowolne, zajęcia indywidualne, przygotowanie do śniadania 8:00-8:30Śniadanie 8:30-10:30Zajęcia organizowane z całą grupą 10:30-11:30Zabawy dowolne w sali i na powietrzu, także: j. obcy, rytmika, logopedia 11:30-12:00Obiad 12:00-14:00Przygotowanie do leżakowania, odpoczynek, 5 i 6 -latki, praca indywidualna, basen, karate, logopedia, zabawy na powietrzu. 14:00-14:30Ubieranie, przygotowanie do podwieczorku, podwieczorek 14:30-17:30Zabawy dowolne, posiłek, rozchodzenie się dzieci

4 Zajęcia dodatkowe oferowane na terenie przedszkola dostosowane do wieku dzieci: Logopedia Język angielski Religia Rytmika Karate Zajęcia szachowe Nauka pływania

5 Młoda, wykształcona i kreatywna kadra opiekuńczo- wychowawcza gotowa do pracy z dziećmi. Marta DoboszNatalia Biernacik nauczyciel nauczyciel Agnieszka Dłubała- asystentka Joanna Robak- opiekunka

6 Przedszkole położone jest w bezpiecznym miejscu, z dala od ulicy, w środku osiedla zamieszkanego przez wiele młodych rodzin.

7 Przestronny ogród wyposażony w ekologiczny, bezpieczny i przyjazny sprzęt do zabawy.

8 Kolorowe, nowocześnie urządzone sale z łazienkami, wyposażone w pomoce i zabawki wspomagające wszechstronny rozwój dziecka. Sala grupy I- niebieska

9 Sala grupy II- pomarańczowa

10 Sala grupy III- zielona

11

12 Sala grupy V- fioletowa

13 Przy barwnie urządzonych salach znajdują się przestronne łazienki przystosowane do wieku i potrzeb dzieci.

14 W przedszkolu znajduje się sala gimnastyczna z lustrami, gdzie odbywają się zajęcia ruchowe, rytmika, karate, przedstawienia i koncerty.

15 W przedszkolu realizowane jest wspomaganie i diagnostyka rozwojowa postępów dzieci we współpracy z fachowcami z poradni psychologiczno- pedagogicznej. Prowadzone są zajęcia według nowatorskich i aktywizujących metod pracy, nie zapominając, że podstawową formą aktywności dziecka jest zabawa.

16 Zapewniamy: Uśmiech każdego dnia Zawsze życzliwą atmosferę Odpowiednie warunku do harmonijnego rozwoju Dbałość o bezpieczeństwo Indywidualne podejście do każdego dziecka Rozwój talentów Poszukiwanie własnych dróg w myśleniu i działaniu Zapraszamy wszystkie dzieci! Zapraszamy wszystkie dzieci!


Pobierz ppt "Niepubliczne Przedszkole Osiedlowe Skrzaty ul. Kościuszki 12 Środa Wielkopolska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google