Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DEREGULACJA? TAK! Uwolnij się! Pokaż na co Cię stać! Nota prawna: Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DEREGULACJA? TAK! Uwolnij się! Pokaż na co Cię stać! Nota prawna: Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego."— Zapis prezentacji:

1 DEREGULACJA? TAK! Uwolnij się! Pokaż na co Cię stać! Nota prawna: Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

2 Tytułem wstępu W dniu 9 lipca 2013 roku Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów, czyli tzw. pierwszą transzę deregulacyjną. Podpisana przez prezydenta ustawa znosi m.in. reglamentacje zawodów związanych z branżą nieruchomości: Pośrednika w obrocie nieruchomościami Zarządcy nieruchomości Deregulacja otwiera szansę tym wszystkim Przedsiębiorcom, którym brak licencji nie pozwalał na samodzielne prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Teraz to ma się zmienić. Nasza oferta skierowana jest właśnie do tych Przedsiębiorców a także Pośredników pragnących zwiększyć swoje możliwości i wykorzystać posiadany potencjał a jej celem jest zaproponowanie alternatywnych rozwiązań budowania własnego wizerunku i marki bez potrzeby ponoszenia dość dużych kosztów związanych z samodzielnym prowadzeniem własnego biura. Zapisy Ustawy dotyczące branży nieruchomości wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2014 r.

3 Może własne biuro? Gratuluję! To bardzo dobra decyzja. Zanim jednak zaczniesz przelicz koszty i skalkuluj ryzyko. Oto lista tylko kilku przykładowych wydatków bez których się nie obejdziesz: Umowy z portalami na których będziesz zamieszczał oferty! Umowy z dostawcą aplikacji wspomagającej pracę agenta! Utrzymanie domeny, hosting i serwis Marketing i pozycjonowanie Monitoring i windykacja należności Umowy na usługi teleinformatyczne Zabezpieczenie logistyczne Sekretariat i rachunkowość Wynajem lokalu 6000 -12000 PLN A gdybyś miał(a) ponosić nie więcej niż 3 do 5% tych kosztów? Pomyśl tylko, nie więcej niż 3 do 5%. Brzmi interesująco? A może chciał(a)byś 5-krotnie obniżyć wydatki i mieć całe wynagrodzenie dla siebie?

4 Konsorcjum 2014 PL 1.Dla kogo? Dla Pośredników poszukujących ograniczenia kosztów, pragnących nadal działać pod własną marką Dla osób myślących o założeniu i prowadzeniu własnego biura nieruchomości pod własną marką po wejściu w życie Deregulacji, Dla wolnych strzelców! 2.Najważniejsze cechy: Prowizja 100% Pełna niezależność Kompletne środowisko pracy!

5 Co oferujemy? Najlepsze na rynku kompletne webowe (dostępne z poziomu przeglądarki internetowej) środowisko pracy (Galactica Virgo + POP lub Elaborat) Export ofert do kilkudziesięciu portali! Bezpłatny dostęp do panelu szkoleń online (webinaria, prezentacje, warsztaty) Bezpłatny dostęp do dokumentacji niezbędnej w pracy agenta nieruchomości, Na zawsze 100% prowizji z uzyskanych transakcji od swoich klientów! Rozpoznawalną markę w ramach projektu! Abonament już od 238 PLN

6 Co zyskuję? 3500 odwiedzin potencjalnych klientów dziennie! Obecność Twoich ofert na kilkudziesięciu portalach branżowych w cenie abonamentu!! Obecność ofert na urządzeniach mobilnych! Przejrzyste zasady i prostotę! Pełną swobodę i brak jakichkolwiek targetów! Brak konieczności podpisania niezbędnych umów (CRM, POP, hosting, pozycjonowanie, abonamenty z portalami, windykacja należności, itp.) Dostęp do narzędzi pracy z każdego miejsca gdzie dociera Internet (dom, biuro, kawiarnia, hot-spot, itp.) Czas i pieniądze zaoszczędzone na rozliczeniach, logistyce, etc. etc. Własną markę! Export ofert na własną stronę internetową, Natychmiastowe działanie!

7 Gdzie znajdę swoją ofertę? Gratka.pl Morizon.pl Oferty.net Otodom.pl Domy.pl Nieruchomości-online.pl KRN.pl TabelaOfert.pl nPortal.pl Szybko.pl mrex.eu m.mrex.eu – tablety, smartfony ….

8 Gdzie znajdę swoją ofertę? SzybkoWynajem.pl SzybkoKomercyjne.pl Nieruchomosci-Na-Sprzedaz.pl Property-In-Poland.pl Nasze.Miasto.pl DziennikPolski.pl DziennikZachodni.pl Multiple.pl Rzeczpospolita.pl Trovit.pl Allegro.pl ….

9 Gdzie znajdę swoją ofertę? Dominium.pl Najdom.pl Domiporta.pl Opendoor.pl Money.pl Polishproperty.pl Hogo.pl, PropertyNews.pl Anonse.pl Mitula.com ….

10 Gdzie znajdę swoją ofertę? …. i w wielu innych. W sumie ponad 40 portali z branży nieruchomości!!! WNP.pl Bankier.pl Gazeta.pl WarsawBusinessJournal.pl NowoczesnaFirma.pl Inwestycje.pl PulsBiznesu.pl GazetaPrawna.pl Dziennik.pl Lokoom.pl, 3500 odwiedzin dziennie!

11 Jak to działa? TRANSAKCJA Twoi klienciTwoja obsługaTwoja prowizja KONSORCJUM 2014 PL GALACTICA VIRGOPOPExport na portale TY Twoje biuroTwoja markaTwoje oferty

12 Jak dołączyć do projektu? Pobierz umowę o zachowaniu poufności TUTAJTUTAJ Wydrukuj w dwóch egzemplarzach, uzupełnij dane i podpisz czytelnie Prześlij na adres podany w umowie wraz z kserokopią dokumentu tożsamości potwierdzoną za zgodność z oryginałem własnoręcznym podpisem identycznym jak w dokumencie tożsamości 2.Procedura uproszczona 1.Procedura standardowa Prześlij skan podpisanej umowy na adres e-mail podany w umowie wraz z potwierdzeniem adresu zamieszkania (potwierdzenie przelewu lub faktura nie starsze niż 3 miesiące) Po otrzymaniu umowy za pośrednictwem dowolnej procedury otrzymasz od Nas na podany przez siebie adres e-mail szczegółowe informacje o projektach. Razem możemy więcej!

13 Masz dodatkowe pytania?


Pobierz ppt "DEREGULACJA? TAK! Uwolnij się! Pokaż na co Cię stać! Nota prawna: Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google