Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROGNOZOWANE PRZYCHODY Zostało założone w biznesplanie, że jedynie: 15 mln z ponad 38 mln Polaków spożywa alkohol conajmniej raz w miesiącu oraz iż

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROGNOZOWANE PRZYCHODY Zostało założone w biznesplanie, że jedynie: 15 mln z ponad 38 mln Polaków spożywa alkohol conajmniej raz w miesiącu oraz iż"— Zapis prezentacji:

1

2

3 PROGNOZOWANE PRZYCHODY Zostało założone w biznesplanie, że jedynie: 15 mln z ponad 38 mln Polaków spożywa alkohol conajmniej raz w miesiącu oraz iż 1 na 15 osób kupi jednorazowo tabletkę w miesiącu

4

5 W istocie... Realne wydaje się, że przy 38.5 mln osób: 26 mln pije regularnie i więcej niż raz w miesiącu. Jeśli tylko 4 z tych 26 osób kupią produkt jednorazowo:

6

7 To profit (na czysto) wyniesie: 4 miliony złotych

8 Z założenia jednak jest rzadkie, aby ktoś pił tylko jednorazowo w miesiącu... Przyjmnijmy, że typowo osoba pije co weekend, jednak tylko 3 razy w ciągu miesiąca oraz jest zależna od tego produktu, bo chce uniknąć cierpienia (kaca) na drugi dzień.

9 Daje więc to realny zysk miesięczny (na czysto) w wysokości: 12 milionów złotych

10 Należy przy tym zauważyć, że jest to tylko ograniczone do Polski, a co z innymi krajami? Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania i inne?


Pobierz ppt "PROGNOZOWANE PRZYCHODY Zostało założone w biznesplanie, że jedynie: 15 mln z ponad 38 mln Polaków spożywa alkohol conajmniej raz w miesiącu oraz iż"

Podobne prezentacje


Reklamy Google