Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasi przyjaciele – kotki i pieski.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasi przyjaciele – kotki i pieski."— Zapis prezentacji:

1 Nasi przyjaciele – kotki i pieski.
Marcin Cholewa

2 Psy to jak wiadomo najlepsi przyjaciele człowieka
Psy to jak wiadomo najlepsi przyjaciele człowieka. Są dla swoich panów posłuszne i potulne jak owieczki… jeśli je oczywiście nakarmisz.

3 Bezpieczeństwo Trzeba jednak uważać z psami. Na pewno nie będą zadowolone jak zabierzesz im jedzenie lub zdenerwujesz je. Nie można ich za bardzo udomowić, bo wtedy będą bardzo zdenerwowane jak im czegoś zabronisz.

4 Kotki tak samo jak i psy są potulne i leniwe lecz kotki pana się za bardzo nie słuchają. Nie wolno kotka ciągle przedszymywać w domu lecz pozwalać im wybiegać na wolność. Kotków nie można drażnić. Mogą się wtedy bardzo na ciebie zdenerwować i bardzo mocno podrapać.

5 Pieszczoty Kotki jak i psy lubią pieszczoty
Pieszczoty Kotki jak i psy lubią pieszczoty. Trzeba je regularnie głaskać, karmić, czesać i sprzątać po nich. Jeśli minione zwierzątka narozrabiały nie można ich wynagradzać, bo jeśli nie to zaczną częściej rozrabiać.

6 Pies i Kot Jak wiadomo pies i kot nie jest to najlepsze połączenie
Pies i Kot Jak wiadomo pies i kot nie jest to najlepsze połączenie. Lecz zdarzają się wyjątki. Żeby koty i psy się lubiły muszą ze sobą żyć od dzieciństwa.

7 Podsumowując Koty i psy są to miłe zwierzątka na które trzeba uważać. Trzeba o nie dbać i się nimi zajmować. Nie wolni ich bić i dręczyć oraz niewolno za bardzo ich udomawiać.

8 Autor: Marcin Cholewa - Obrazki zostały pobrane z internetu, za pomocą wyszukiwarki


Pobierz ppt "Nasi przyjaciele – kotki i pieski."

Podobne prezentacje


Reklamy Google