Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wrocław, ul. Jurija Gagarina WROCŁAW. Wrocław – główne miasto aglomeracji wrocławskiej, czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Położone jest w województwie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wrocław, ul. Jurija Gagarina WROCŁAW. Wrocław – główne miasto aglomeracji wrocławskiej, czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Położone jest w województwie."— Zapis prezentacji:

1 Wrocław, ul. Jurija Gagarina WROCŁAW

2 Wrocław – główne miasto aglomeracji wrocławskiej, czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Położone jest w województwie dolnośląskim, na Równinie Wrocławskiej, w centrum Niziny Śląskiej, nad rzeką Odrą. Miasto liczy ponad 630 000 mieszkańców. Jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w kraju. Jest doskonale skomunikowane – krzyżuje się tu 12 szlaków drogowych, 11 linii kolejowych (2 dworce kolejowe), posiada port lotniczy oraz porty rzeczne żeglugi śródlądowej. Centrum życia kulturalnego i umysłowego kraju (ponad 13 wyższych uczelni). OPIS MIASTA

3 OPIS OBIEKTU Adres: ul. Jurija Gagarina Park handlowy typu convenience Powierzchnia najmu (GLA): 7 817,60 m² Parking naziemny Analiza czasu dojazdu: na obszarze, gdzie czas dojazdu do centrum wynosi 0-5 min mieszka 6 500 mieszkańców, czas dojazdu 5-10 min – 23 739 mieszkańców, czas dojazdu 10- 15 min – 110 394 mieszkańców.

4 LOKALIZACJA ul. Jurija Gagarina, Wrocław, przy obwodnicy Wrocławia w pobliżu supermarketu LIDL, Biedronka

5 CATCHMENT

6 PLAN CENTRUM 4327 m2 Poziom 0

7 PLAN CENTRUM 2294 m2 Poziom 1


Pobierz ppt "Wrocław, ul. Jurija Gagarina WROCŁAW. Wrocław – główne miasto aglomeracji wrocławskiej, czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Położone jest w województwie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google