Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Data urodzenia: 7kwietnia1989r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek: pop Zawód: piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów Mąż: Marcin.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Data urodzenia: 7kwietnia1989r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek: pop Zawód: piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów Mąż: Marcin."— Zapis prezentacji:

1

2 Data urodzenia: 7kwietnia1989r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek: pop Zawód: piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów Mąż: Marcin Piotrowski Albumy: Komponując Siebie, Sen o przyszłości, Ona i On Rodzeństwo: Mateusz Grzeszczak

3 Sylwia Grzeszczak - polska wokalistka, kompozytorka,autorka tekstów i pianistka, która zasłynęła dzięki współpracy z Liberem. Ich największe hity „Co z nami będzie”, „Nowe szanse” czy „Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych jak Rmf Fm, Radio Zet czy Radio Eska.

4 28 lipca 2014r Sylwia Grzeszczak poślubiła Marcina „Libera” Piotrowskiego (polskiego rapera)

5 Z jednym z wywiadów Sylwia powiedziała jak poznała Libera: „Chodziłam wtedy z koleżanką do szkoły muzycznej i Marcin szukał wokalistki, akurat koleżanka powiedziała mu, że jest taka Sylwia, która śpiewa. Spotkaliśmy się i zaśpiewałam wtedy utwór Edyty Górniak „To nie ja byłam Ewą” i tak się zaczęło-wspominała Grzeszczak.

6 W kategorii przebój roku; Piosenka: „Małe rzeczy” W kategorii przebój roku; Piosenka: „Małe rzeczy” Superjedynki w kategorii : Super Artystka Artystka roku Superjedynki w kategorii : Super Artystka Artystka roku Top trendy festiwal 2014: Największe przeboje roku („Księżniczka”)

7 Płyta roku (Sen o przyszłości) oraz Teledysk roku(Sen o przyszłości Dzięki piosence: „Sen o przyszłości” Sylwia otrzymała platynową płytę Album roku : (Ona i On z Liberem)

8 JEŹDZI KONNO JEŹDZI NA ROWERZE

9 GRA NA FORTEPIANIE RYSUJE CHODZI NA IMPREZY

10 UWIELBIA LATAĆ SAMOLOTEM JEŹDZI SAMOCHODEM

11 RAZEM Z MĘŻEM ODWIEDZAĆC HORE DZIECI

12  Nowy Ty, Nowa Ja  Księżniczka  Pożyczony  Flirt  Karuzela  Bajka  Sen o przyszłości  Małe rzeczy  Mijamy się  Co z nami będzie  Nowe szanse

13

14 „Od przedszkola do Opola” Sześcioletnia Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy zabłysnęła w programie dla dzieci, który wiele lat temu emitowała Telewizja Polska. Wykonała wtedy utwór Krzysztofa Krawczyka "Byle było tak". Wyraźnie było widać, że już wtedy miała zadatki na gwiazdę.

15 Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcia Sylwia uważa pierwsze miejsce w konkursie poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do roli Julii w musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy "Romeo i Julia, czyli sny w Weronie" oraz pierwsze miejsce w wielkim finale poznańskiego konkursu wokalnego "Drzwi do kariery" w 2004 roku, dzięki któremu miała okazję odbyć kilka sesji nagraniowych w profesjonalnym studiu. Konkursy wokalne

16 Sylwia Grzeszczak mając 15 lat o mały włos nie zostałaby jedną z finalistek "Idola". Artystka brała udział w IV edycji programu. Niestety odpadła w etapie klubowym. „Idol”

17 Następnym gościem, zaraz po Łukaszu Piszczku, w drugim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego była Sylwia Grzeszczak. Rozmowa na białych skórzanych kanapach w studiu TVN nie była jednak pierwszym ich spotkaniem. Grzeszczak wystąpiła bowiem w 4. edycji "Idola", gdzie sędziował Wojewódzki. „Kuba Wojewódzki Show”

18 Beata Kozidrak Ania Dąbrowska Marysia Sadowska Karolina Kozak

19

20 Obsesje polskich gwiazd bywają czasem bardzo zwyczajne, ale też niekiedy specyficzne i dziwne. Doda na przykład boi się latać samolotem Krzysztof Diablo Włodarczyk ucieka jak najdalej może od zarazków. Sylwia Grzeszczak również ma na swoim koncie pewną obsesję. Piosenkarka sporo koncertuje i podróżuje po całej Polsce. W takich sytuacjach spanie w hotelu jest nieuniknione. J ak donosi „Twoje imperium” artystka chyba nie ufa personelowi w kwestii higieny i czystości, gdyż przyjeżdża do hoteli razem z własną... pościelą i materacem

21 - Muszę mieć czyste ręce - powiedziała Sylwia i dodała, że dłonie myje częściej niż 10 razy dziennie.

22 Moja ulubiona piosenkarka to Sylwia Grzeszczak. Lubię ją dlatego, że ma piękny głos który razem z jej umiejętnością gry na fortepianie cudownie się komponuje. Jest moją idolką także dlatego, że jest skromna i nie afiszuje się swoją sławą tak jak niektórzy artyści.

23

24 ANNA JURKOWSKA KL.3E PREZENTACJĘ WYKONAŁA:


Pobierz ppt "Data urodzenia: 7kwietnia1989r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek: pop Zawód: piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów Mąż: Marcin."

Podobne prezentacje


Reklamy Google