Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Moje ferie zimowe Spędziłam je u cioci. Zabawa śnieżkami Rzucałam się śnieżkami - ja z kuzynką Pauliną na kuzyna Piotra i jego kolegę Ignacego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Moje ferie zimowe Spędziłam je u cioci. Zabawa śnieżkami Rzucałam się śnieżkami - ja z kuzynką Pauliną na kuzyna Piotra i jego kolegę Ignacego."— Zapis prezentacji:

1

2 1.

3 Moje ferie zimowe Spędziłam je u cioci.

4 Zabawa śnieżkami Rzucałam się śnieżkami - ja z kuzynką Pauliną na kuzyna Piotra i jego kolegę Ignacego.

5 Zabawa śnieżkami cz.2 Na zdjęciu widać kuzyna, a jego kolega lepi śnieżkę.

6 Jazda na sankach Ja na wielkiej górce, choć jej nie widać, a z tyłu dom mojej cioci chrzestnej.

7 Czytanie książki Czytam lekturę szkolną.

8 2.

9 Ferie Z życia dwóch Beata Malek i Magda

10 Ż ycie nie tylko po to jest, by bra ć. Ż ycie nie po to, by bezczynnie trwa ć. I aby ż y ć, siebie samego trzeba da ć.

11 Pop ł yniemy daleko... Naszych marze ń rzek ą... I cofniemy czas...!

12 Czas uwierzyć w to... One zawsze takie są...

13 Mów do mnie s ł odko, mów co us ł ysze ć chc ę

14 ...szczęś- cie chowa się wśród zwykłych dni...

15 3.

16 Ferie zimowe spędziłam na tygodniowym zgrupowaniu kolarskim w Ostrzycach. Mój plan dnia był bardzo urozmaicony. Zaczynało się od porannych ćwiczeń, które trwały mniej więcej 20 minut ; w tym bieg pod górkę oraz ćwiczenia rozciągające. Potem śniadanie i pierwszy trening. Kilka razy jeździłam na rowerze, odbywały się marszobiegi, gra w piłkę, narty biegowe, a także nawet marsz na Wieżycę. Potem obiad, chwila odpoczynku i drugi trening, także narty biegowe, siłownia, basen, gra w piłkę.

17 Po kolacji sauna albo jacuzzi. Udało nam się nawet pojechać na basen i salę gimnastyczną, gdzie mieliśmy możliwość pograć w siatkówkę i koszykówkę. Jak co roku odbył się test sprawnościowy, w którym pod uwagę brano bieg na 50 m i 600 m, skok w dal z miejsca, siła dłoni, bieg 4x10m, brzuszki, skłon tułowia. Spędziłam tam mile czas, poznałam wielu ciekawych ludzi, a także poprawiłam swoją sprawność fizyczną.

18 W drugim tygodniu ferii poleciałam do Anglii. Tam zwiedziłam Londyn i Cambridge.

19 4.

20 TEATR MŁODYCH GOTÓW powstał w 2011 roku przy Stowarzyszeniu WĘSIORY (obecnie Gocki Ośrodek Twórczych Inicjatyw Społecznych) w Węsiorach.

21 Teatr obejmuje swym zasięgiem teren gmin: Sulęczyno, Sierakowice, Czarna Dąbrówka, Stężyca, Kobylnica i Potęgowo. W chwili obecnej w skład teatru wchodzi 43 młodych osób z gimnazjum i szkół średnich z w/w gmin. Od lutego 2012 r. siedzibą teatru jest Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie, ale działania teatru wspierają również Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, Urząd Gminy Stężyca i Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

22 Teatr wystąpił już w kilkunastu miejscowościach na terenie kraju, a także w Republice Czeskiej i Szwecji. Teatr prowadzą: - Dariusz Narloch – reżyser i scenarzysta - Arleta Rinc – kostiumy i scenografia - Tomasz Jakubowski – programy i organizacja zajęć dodatkowych - Beata Wica-Deik - scenarzysta

23 Na zdjęciu macie Państwo jedną ze scen, w czasie której przygotowujemy się do kolejnej próby. Spotkanie to miało miejsce w Wicku, w czasie ferii zimowych. Mela Paracka, kl. Id

24


Pobierz ppt "1. Moje ferie zimowe Spędziłam je u cioci. Zabawa śnieżkami Rzucałam się śnieżkami - ja z kuzynką Pauliną na kuzyna Piotra i jego kolegę Ignacego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google