Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obóz integracyjny dla klas I Obóz integracyjny odbywa się pod koniec wakacji, trwa kilka dni i jest organizowany w którymś parku narodowym. Kolega Kuba.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obóz integracyjny dla klas I Obóz integracyjny odbywa się pod koniec wakacji, trwa kilka dni i jest organizowany w którymś parku narodowym. Kolega Kuba."— Zapis prezentacji:

1 Obóz integracyjny dla klas I Obóz integracyjny odbywa się pod koniec wakacji, trwa kilka dni i jest organizowany w którymś parku narodowym. Kolega Kuba B. spóźnił się na nasz trzydniowy obóz, ale na szczęście dojechał.

2 Po co…? Obóz integracyjny klas I ma za zadanie zapoznać przyszłych uczniów ze sobą i pomaga w podziale uczniów na klasy.

3 Graliśmy w piłkę, zabieraliśmy Chmurze komiksy… i takie tam. Co robiliśmy…

4 Jak sama nazwa obozu wskazuje, byliśmy na nim, żeby się zintegrować. Było bardzo dużo zabaw i gier. Trochę nudne… INTEGRACJA

5 Na obozie integracyjnym poznacie wielu ciekawych i fajnych ludzi, być może będą to wasi najlepsi przyjaciele… LUDZIE I LUDZISKA

6 Na wasz obóz jeżdżą przyszli wychowawcy i pani psycholog. A może pani dyrektor? Kto będzie jechał…?

7 Mieszkaliśmy w pensjonacie. Były osobne łazienki, ale się nie myliśmy (znaczy tylko Stasiek Ch. się nie mył), ale i tak zakwaterowanie było fajne… ZAKWATEROWANIE

8 W naszym pensjonacie byli koledzy z innego obozu. Chodzili w dresach, byli zapewne Fußball Spilenami… Byli tacy mondży i używali słów, których Aleksander D. nie rozumie… Inni koledzy z innego obozu…

9 Na obozie integracyjnym zawsze zwiedza się ciekawe zabytki i miejsca, ale niestety i te nieciekawe…Warto wziąć komiksy albo książki, ponieważ jest dość dużo wolnego czasu.

10 I to już koniec naszej oprowadzki po obozie integracyjnym. Stasiek Chmurski Alek Dzierżanowski Kuba Beym


Pobierz ppt "Obóz integracyjny dla klas I Obóz integracyjny odbywa się pod koniec wakacji, trwa kilka dni i jest organizowany w którymś parku narodowym. Kolega Kuba."

Podobne prezentacje


Reklamy Google