Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„JEMY ZDROWO, KOLOROWO!” Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku W dniu 8 listopada 2011 klasa I a z wychowawczynią Wiesławą Łukuć wzięła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„JEMY ZDROWO, KOLOROWO!” Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku W dniu 8 listopada 2011 klasa I a z wychowawczynią Wiesławą Łukuć wzięła."— Zapis prezentacji:

1 „JEMY ZDROWO, KOLOROWO!” Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku W dniu 8 listopada 2011 klasa I a z wychowawczynią Wiesławą Łukuć wzięła udział w akcji promującej zdrowe odżywianie.

2 W przygotowanie śniadania aktywnie włączyli się rodzice. Mamy wykazały się wielką pomysłowością i zdolnościami artystycznymi. Przygotowania

3 Gdy mamy pracowały, dzieci w skupieniu czekały na efekty. Niektórzy próbowali pomagać.

4 A oto zwieńczenie twórczej pracy i pomysłowości rodziców.

5 Prawda, że pięknie, aż żal zjadać !!! Jak w bajce!!!

6 A tu - egzotyczne wyspy - owocowe i warzywne. Mamy wiedzą, jak zachęcić swoje pociechy do jedzenia.

7 I nadchodzi długo oczekiwana chwila konsumowania, jeszcze tylko umyć rączki i do stołu …

8 Na tak przygotowane smakołyki skusił się nawet pan dyrektor i pani dyrektor.

9 Po obfitym i kolorowym śniadanku czas na deser. Mimo pełnych brzuszków wszyscy chętnie pałaszowali tort i ciasta upieczone przez mamy.

10 Wszystkim bardzo smakowało. Wyspy egzotyczne i inne dekoracje znikały z talerzy w szybkim tempie. Koleżanki ze starszych klas patrzyły z zazdrością na frykasy.


Pobierz ppt "„JEMY ZDROWO, KOLOROWO!” Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku W dniu 8 listopada 2011 klasa I a z wychowawczynią Wiesławą Łukuć wzięła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google