Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TO MY „SMERFOWA RODZINKA” Z KL. II PSP NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH W ramach akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” postanowiliśmy przygotować „Smerfne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TO MY „SMERFOWA RODZINKA” Z KL. II PSP NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH W ramach akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” postanowiliśmy przygotować „Smerfne."— Zapis prezentacji:

1 TO MY „SMERFOWA RODZINKA” Z KL. II PSP NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH W ramach akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” postanowiliśmy przygotować „Smerfne śniadanie” dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

2 Od rana w naszej klasie trwały gorączkowe przygotowania: mycie warzyw i owoców, krojenie, mieszanie sałatek, dekoracja stołu.

3 Jak widać „praca wrze”. Smerfetki Natalia i Julka dekorują warzywami nie tylko kanapki, ale również talerzyki, żeby było nie tylko estetycznie, ale przede wszystkim zdrowo.

4 A to nasz najlepszy kolega Patryk (chłopczyk z autyzmem) w asyście swojej babci smaruje kanapkę. Na pewno będzie pyszna!

5 Bardzo cieszymy się, że z naszego zaproszenia skorzystali nasi Rodzice. To nasze kochane Mamy pomogły nam kroić kanapki oraz przygotować produkty potrzebne do sałatek.

6 No i wreszcie upragniona chwila! Wszyscy usiedliśmy przy stole do wspólnego śniadania.

7 A ta jogurtowa sałatka z owoców to „bomba witaminowa”, po prostu pycha!

8 Dzwonek dzwoni na przerwę, jest 10.35 akurat odpowiednia pora na drugie śniadanie dla naszych starszych kolegów i koleżanek. Bierzemy talerzyki z naszymi pysznościami i w „drogę” na szkolny korytarz.

9 Oczywiście nie zapomnieliśmy również o naszej Pani Dyrektor, która na pewno chętnie poczęstuje się naszymi „smerfnymi kanapkami”.

10 Po wielkiej „śniadaniowej uczcie” nadszedł czas na sprzątanie. (Pamiętamy oczywiście o segregowaniu śmieci) Pomysł ze wspólnym śniadaniem bardzo nam się spodobał. Na pewno nasze „smerfne śniadanie” przygotujemy w naszej szkole jeszcze kilka razy oczywiście z pomocą naszych Mam. PS. Jeśli chodzi o nagrody, to my już czujemy się zwycięzcami, gdyż bardzo cieszymy się, że dziś 8 listopada nikt w naszej szkole nie był głodny.


Pobierz ppt "TO MY „SMERFOWA RODZINKA” Z KL. II PSP NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH W ramach akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” postanowiliśmy przygotować „Smerfne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google