Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moduł trzeci Grupa GimTuba. Trzy źródła informacji, z których najczęściej korzystamy, ucząc się. Ucząc się korzystamy z różnych źródeł. Najczęściej odwiedzane.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moduł trzeci Grupa GimTuba. Trzy źródła informacji, z których najczęściej korzystamy, ucząc się. Ucząc się korzystamy z różnych źródeł. Najczęściej odwiedzane."— Zapis prezentacji:

1 Moduł trzeci Grupa GimTuba

2 Trzy źródła informacji, z których najczęściej korzystamy, ucząc się. Ucząc się korzystamy z różnych źródeł. Najczęściej odwiedzane przez nas są to strony:  Matematyka dla szkoły podstawowej. Są tam bardzo dokładnie i precyzyjnie objaśnione różnego rodzaju definicje oraz zadanie matematyczne, z którymi mamy szczególny problem. http://www.sp114.edu.pl/uczniow/matematyka/index.html  Jest to bardzo dobry słownik, w którym jest obszerna gama wyrazów i ich synonimów. Pisząc wypracowania lub różne prace do szkoły, możemy z niego skorzystać. https://www.synonimy.pl/  Korzystamy również ze stron przeznaczonych do nauki języka angielskiego. Często z niego korzystamy, ponieważ jest dokładnie i łatwo objaśnione czasy. http://www.ang.pl/gramatyka/czas/present-continuous

3 Trzy źródła informacji, z których najczęściej korzystacie, odrabiając lekcje. Odrabiając lekcje korzystamy z różnych źródeł. Najczęściej odwiedzane przez nas są to strony:  Na tej stronie umieszczone są rozwiązania do zadań. Po odrobieniu lekcji zawsze można sprawdzić czy zadanie jest dobrze rozwiązane. Oczywiście nie ma tam umieszczonych jeszcze wszystkich przedmiotów, ale za jakiś czas powinny się już pojawić. http://dajspisac.pl/#  Na tej stronie również znajdziemy rozwiązania do zadań. Są tam także nie tylko prace domowe, ale również pytania problemowe. http://zadane.pl/  Ta strona jest bardzo podobna do wymienionej powyżej. Tam również często są zadania ze szkoły jak i pytania problemowe. http://zapytaj.onet.pl/


Pobierz ppt "Moduł trzeci Grupa GimTuba. Trzy źródła informacji, z których najczęściej korzystamy, ucząc się. Ucząc się korzystamy z różnych źródeł. Najczęściej odwiedzane."

Podobne prezentacje


Reklamy Google