Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koncert rockowy,czyli wolontariat na wesoło,czyli wolontariat na wesoło.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koncert rockowy,czyli wolontariat na wesoło,czyli wolontariat na wesoło."— Zapis prezentacji:

1 Koncert rockowy,czyli wolontariat na wesoło,czyli wolontariat na wesoło

2 Jak najłatwiej zachęcić młodych ludzi do działania? Trzeba stworzyć dla nich przestrzeń, w której będą mogli się wykazać i wyładować pozytywną energię. Młodzież kocha muzykę i to dzięki niej może się jednoczyć. Charytatywny koncert rockowy to właśnie nasz pomysł na „wolontariat na rzecz aktywności obywatelskiej”.

3 To nie są mrzonki! Już wprowadziliśmy ten plan w życie ! Zorganizowany przez nas koncert rockowy odbył się 8 października 2010 w godzinach 17.00 – 22:00, na dziedzińcu II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Zespoły muzyczne uczniów Sobieskiego oraz zaproszeni Goście zagrali na rzecz fundacji "Alma Spei".

4 Łączenie młodych i kreatywnych Aby włączyć się w akcję można było: -zagrać na scenie -pomóc w organizacji koncertu -kwestować -pracować w ochronie, sklepiku lub przy sprzedaży biletów

5 Koszta Muzycy zagrali za darmo Cała obsługa imprezy działała charytatywnie Bilety wstępu na koncert (2 złote), przychody ze sklepiku i kwestowanie wolontariuszy pomiędzy występami przyniosło razem ponad 1000 złotych!

6 Muzyczny Wolontariat Koncert rockowy to przyjemne z pożytecznym. Młodzież może się bawić i jednocześnie pomagać. Niezapomniane emocje gwarantują, że ludzie na pewno będą chcieli powtórzyć to doświadczenie. Muzyczny Wolontariat To działa!


Pobierz ppt "Koncert rockowy,czyli wolontariat na wesoło,czyli wolontariat na wesoło."

Podobne prezentacje


Reklamy Google