Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Leśna Góra 3 59-170 Przemków Spis treści : - Co obejmuje Zespół Szkół w Przemkowie ? - Nasza Szkoła… - Czym zajmuje się Nasza Szkoła..? - Dlaczego właśnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Leśna Góra 3 59-170 Przemków Spis treści : - Co obejmuje Zespół Szkół w Przemkowie ? - Nasza Szkoła… - Czym zajmuje się Nasza Szkoła..? - Dlaczego właśnie."— Zapis prezentacji:

1

2 Leśna Góra 3 59-170 Przemków

3 Spis treści : - Co obejmuje Zespół Szkół w Przemkowie ? - Nasza Szkoła… - Czym zajmuje się Nasza Szkoła..? - Dlaczego właśnie my ?

4 Co obejmuje Zespół Szkół w Przemkowie ?

5 Nasza Szkoła… 31 lat Nasza Szkoła ma już 31 lat ! Została założona w 1976 r. wiek Jej wiek może świadczyć o wieloletnim doświadczeniu, zarówno w sferze nauki jak i dostosowania się do potrzeb uczniów.. Czasy się zmieniają, szkoły nie można pozostawić samej sobie, samej dla uczniów.. Trzeba działać ! Musi się ona prężnie rozwijać, tak jak jej uczniowie! mgr Urszula Fijałkowska mgr Elżbieta Kaniewskamgr Jerzy Janas Dyrektorem jest mgr Urszula Fijałkowska Wicedyrektorzy to mgr Elżbieta Kaniewska, mgr Jerzy Janas

6 Czym zajmuje się Nasza Szkoła..? Szkoła prowadzi m.in. wymianę uczniów. Celem jej jest przede wszystkim poznanie kultury, obyczajów, różnic pomiędzy niemieckim nauczaniem a polskim. Wymiana ta gwarantuje również wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia na dłuuuugo. - Zespół D.S. Wymiany Międzynarodowej

7 - Koło Matematyczne Lubisz liczby ? Lubisz rozwiązywać rozmaite zadania, zawsze znajdziesz wolną chwilę by urozmaicić ją potyczkami matematycznymi ? Mgr Irena Orłowska prowadząca Koło zaprasza do siebie :) ! - Uczniowski Klub Miłośników Ziemi Przemkowskiej Przygoda, przygoda…każdej chwili szkoda… Nauka nauką, ale musi znaleźć się chwila na odpoczynek… W tym celu powstał Uczniowski Klub Miłośników Ziemi Przemkowskiej ! oprócz tego Jeżeli pasjonuje Cię prowadzenie, inspirowanie i wspieranie badań historycznych na temat Ziemi Przemkowskiej, a także popularyzowanie wyników tych badań; oprócz tego pragniesz poznawać, kultywować i upowszechniać dziedzictwo kulturowe Ziemi Przemkowskiej – czekamy właśnie na Ciebie !

8 - Szkolny Klub Europejski COGITO ERGO FACIO Myślę, więc działam Mottem działalności Koła jest COGITO ERGO FACIO, co oznacza Myślę, więc działam. Posiadasz wiedzę historyczną którą pragniesz pogłębiać, zdajesz sobie sprawę, iż w dobie Unii Europejskiej, wiedza lekcyjna to nie wszystko! Chcesz się podzielić ciekawostkami z innymi… lubisz współpracować z ludźmi – nie wahaj się ! Ty ! Opiekunem Koła jest mgr Iwona Łopacińska-Skraba, która czeka na takich jak Ty !

9 - Koło Ekologiczne Ponadto działają : - Koło Języka Rosyjskiego - Koło Muzyczne - Koło Dziennikarskie Oraz dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas w ruchu :) : - Szkolny Klub Sportowy Coś dla ciała, coś dla ducha…:) W skład Szkolnego Klubu Sportowego wchodzi kilka odrębnych klubów. Są to: UKS Triathlon Przemków.

10 I…i co dalej ? Obecnie trwa nabór do Liceum Ogólnokształcącego oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

11 ? Dlaczego właśnie my ? Jest to poważny krok w przyszłość.. Wiele osób takich jak Ty zastanawia się nad wyborem odpowiedniej szkoły, stawia sobie pytanie : dlaczego tą, a nie tamtą ? Każda szkoła ma pewne wady i zalety… Nie istnieje nic idealnego ! Nie chcemy Ci mydlić oczu ! Wiele szkół nie prowadzi tzw. wymiany młodzieżowej, ponieważ uważają to za stratę czasu! My nie ! Wiemy, iż w życiu liczy się nie tylko nauka… nie chcemy aby nasza młodzież, po kilku latach nauki cierpiała na tzw. wypalnie. Chcemy aby wolny czas poświęcała nie tylko nauce, ale również pogłębianiu tego co lubi – właśnie dlatego powstały Koła Naukowe.

12 Jaki cel ma nauka, skoro przychodzisz do domu siadasz przed TV bądź komputerem, jesteś zmęczony, wyczerpany… odliczasz tylko dni do końca tygodnia… czekasz na ferie, później wakacje – myśląc o nich, masz przed oczami nowe znajomości, nowe przygody.. ale po co na to czekać skoro to wszystko my Ci zagwarantujemy. Nasze Koła, to nie tylko pogłębianie wiedzy, to również poznawanie nowych ludzi, zarówno ze swojej szkoły jak i innych ! Ciebie Także czekamy na Ciebie ! A może Ty masz jakieś inne pomysły jak można jeszcze bardziej urozmaicić czas? Jesteśmy otwarci na każdą propozycję ! Niech na Twoim wyborze nie zaważy położenie szkoły… Twoi rówieśnic uważają, że trzeba wyrwać się jak najdalej z domu, to dlaczego tak często zmieniają szkoły ? Czy inna szkoła potrafi zagwarantować tyle co Nasza ?A kwestia dojazdu… godziny spędzone w autobusie, na dworcu PKS możesz poświecić na relaks w takiej formie jakiej sam wybierzesz ! TAKCiebie Także… wybór należy tylko i wyłącznie do… TAK do Ciebie ! I niech to będzie cel w ZS w Przemkowie !

13 Prezentację wykonał Damian Masalski


Pobierz ppt "Leśna Góra 3 59-170 Przemków Spis treści : - Co obejmuje Zespół Szkół w Przemkowie ? - Nasza Szkoła… - Czym zajmuje się Nasza Szkoła..? - Dlaczego właśnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google