Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podstawy informatyki Informatyka Stosowana Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica Kraków,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podstawy informatyki Informatyka Stosowana Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica Kraków,"— Zapis prezentacji:

1 Podstawy informatyki Informatyka Stosowana Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica Kraków, r.

2 Prowadzący: mgr inż. Grzegorz Smyk > B5 p. 607 > > Konsultacje: > czwartek > 11:00 – 12:00

3 Zajęcia Podstawy informatyki Typ: laboratoria Godzina: –Gr. 2: 8:00-9:30 B5*612 –Gr. 6: 16:15-18:15 B5*402

4 Zasady zaliczenia laboratoria Obecności obowiązkowe –Możliwe są 1 nieobecności nieusprawiedliwione –Każda następna wymaga pisemnego zwolnienia lekarskiego na następnych zajęciach –Każda nieusprawiedliwiona nieobecność (oprócz pierwszej) obniża ocenę o pół stopnia. –Student, który będzie mieć więcej niż 5 nieobecności nieusprawiedliwionych traktowany jest jak student, który nie uczęszczał na zajęcia.

5 Zasady zaliczenia laboratoria Kolokwia –W czasie semestru odbędą się trzy kolokwia. –Ostateczna ocena z ćwiczeń laboratoryjnych jest średnią z trzech ocen z kolokwium. –Niezaliczone kolokwia nie będą poprawiane w trakcie semestru. –Nieusprawiedliwiona nieobecność na kolokwium jest równoznaczna z otrzymaniem 2.0. –Student, który usprawiedliwi swoją nieobecność na kolokwium może je zaliczać w dodatkowym terminie podanym przez prowadzącego. –Ocena końcowa jest pozytywna, jeśli średnia jest równa lub większa od 3.0. –Student, który uzyskał ocenę średnią niż 3.0 może w czasie sesji dwukrotnie przystąpić do kolokwium poprawkowego (z całego materiału), pod warunkiem, ze uczęszczał na zajęcia.

6 Egzamin Prowadzący: mgr inż. Łukasz Sztangret Zasady przystąpienia: -pozytywne zaliczenie ćwiczeń laboratoryjnych -obecności na laboratoriach

7 Zajęcia I Visual Studio -Debug -Release #include using namespace std; void main() { cout< { "@context": "http://schema.org", "@type": "ImageObject", "contentUrl": "http://images.slideplayer.pl/58371/1/slides/slide_6.jpg", "name": "Zajęcia I Visual Studio -Debug -Release #include using namespace std; void main() { cout<

8 Zajęcia I Zadanie z fizyki, np. Kula lecąca z prędkością 400 m/s uderza w nasyp i zagłębia się w nim na głębokość 40 cm. Ile wynosiło średnie opóźnienie? Ile wynosił czas zagłębiania się? Pętla for (po co jest licznik pętli). Wypisanie na ekranie liczb od 0 do 10, potem od 10 do 0, potem od 0 do 1 z krokiem 0.1. Prędkość początkowa pocisku wystrzelonego z ziemi wynosi V 0 = 800 m/s. Napisz program, który wypisze na ekranie, na jaką odległość doleci pocisk jeżeli kąt lufy będzie wynosił: 5, 10, 15, … 85 stopni.


Pobierz ppt "Podstawy informatyki Informatyka Stosowana Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademia Górniczo – Hutnicza im. Stanisława Staszica Kraków,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google