Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIZYTA PANI POLICJANTKI W GRUPACH 0C,0G,0H. Dnia 15 października 2014 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicielkę Komisariatu Policji Warszawa-Wola,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIZYTA PANI POLICJANTKI W GRUPACH 0C,0G,0H. Dnia 15 października 2014 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicielkę Komisariatu Policji Warszawa-Wola,"— Zapis prezentacji:

1 WIZYTA PANI POLICJANTKI W GRUPACH 0C,0G,0H

2 Dnia 15 października 2014 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicielkę Komisariatu Policji Warszawa-Wola, która spotkał się z dziećmi z grupy OC,OG,OH. Spotkanie w oddziale przedszkolnym rozpoczęło się od wyjaśnienia na czym polega praca Policjantki i zaprezentowania munduru. Jednak głównym celem przybycia Policjantki była pogadanka na temat poruszania się po drogach oraz jak zachować bezpieczeństwo w stosunku do nieznanych nam osób. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Mam nadzieję, że policjant będzie kojarzył się jako osoba której nie należy się bać i do której zawsze w każdej sytuacji można zwrócić się do pomoc.

3


Pobierz ppt "WIZYTA PANI POLICJANTKI W GRUPACH 0C,0G,0H. Dnia 15 października 2014 r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicielkę Komisariatu Policji Warszawa-Wola,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google