Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KONCEPCJA PROGRAMOWA „Budowy południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S-7 na odcinku od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KONCEPCJA PROGRAMOWA „Budowy południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S-7 na odcinku od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy."— Zapis prezentacji:

1 KONCEPCJA PROGRAMOWA „Budowy południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S-7 na odcinku od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy Grójca” Inwestor: Jednostka Projektowa: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W WARSZAWIE WARSZAWA, UL. MIŃSKA 25 JACOBS POLSKA SP. Z O.O. AL.. NIEPODLEGŁOŚCI 58 WARSZAWA

2 OGÓLNY PRZEBIEG PRZEDMIOTOWEGO ODCINKA DROGI EKSPRESOWEJ S-7
Początek opracowania POWIATY: WARSZAWSKI, PRUSZKOWSKI, PIASECZYŃSKI, GRÓJECKI MIASTA I GMINY: DZIELNICA URSYNÓW GMINA RASZYN GMINA LESZNOWOLA GMINA PIASECZNO GMINA TARCZYN GMINA GRÓJEC DŁUGOŚĆ TRASY - OK. 29,6 km OUD „Zamienie” Węzeł „Zamienie” Węzeł „Lesznowola” Węzeł „Antoninów” MOP III Węzeł „Złotokłos” Węzeł „Tarczyn Północ” Węzeł „Tarczyn Południe” Koniec opracowania

3 PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE
klasa drogi - S prędkość projektowa km/h nośność kN/oś

4 PRZEBIEG DROGI EKSPRESOWEJ S-7 PRZEZ OBSZAR DZIELNICY URSYNÓW
DŁUGOŚĆ ODCINKA - 2,24 km UL. SPORNA UL. BALETOWA UL. DAWIDOWSKA WĘZEŁ „ZAMIENIE” OUD „ZAMIENIE” UL. KARCZUNKOWSKA

5 PRZEKROCZENIE UL. BALETOWEJ I UL. SPORNEJ

6 WĘZEŁ „ZAMIENIE”

7 OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI PRZYLEGŁYCH DO DROGI EKSPRESOWEJ S-7


Pobierz ppt "KONCEPCJA PROGRAMOWA „Budowy południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S-7 na odcinku od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google