Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SIŁA NATURY W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SIŁA NATURY W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI."— Zapis prezentacji:

1 SIŁA NATURY W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI

2 Rośnie potrzeba naturalności i autentycznych wartości w pełnym sztuczności świecie.
Bliskość natury zawsze była wpisana w polską kulturę, ale dzisiaj nabiera ona szczególnego znaczenia. Miejscem otrzymywania nowoczesnych składników nie muszą być tylko laboratoria. Ich źródłem może być także natura. Wiele roślin jest skarbnicą substancji o doskonałych właściwościach kosmetycznych. Coraz częściej konsumenci uciekają do natury, poszukując kontaktu z realnym światem, autentycznymi wartościami oraz prostotą życia. Natura staje się prawdziwym ideałem naszego wieku.

3 Składniki aprobowane przez ECOCERT®
Produkty z linii ECOline zawierają składniki pochodzenia naturalnego aprobowane przez ECOCERT®. Certyfikat ECOCERT® dla kosmetyków ekologicznych daje kupującym gwarancję, iż mają do czynienia z najwyższej jakości produktem sprawdzonym przez uznaną niezależną instytucję certyfikującą.

4 Czy kosmetyki eko są bezpieczne?
Bezpieczne eko kosmetyki powinny posiadać: ekocertyfikaty kompozycję zapachową bez alergenów naturalne ekstrakty Zdarza się, że kosmetyki eko powodują uczulenia, głównie z powodu zastosowanej kompozycji zapachowej oraz olejków eterycznych. W produktach linii ECOline została zastosowana HYPOALERGICZNA kompozycja zapachowa, a w składzie nie ma olejków eterycznych.

5 Konsumentka NIE eco Konsumentka ECO nie czuje potrzeby aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego nastawiona pro-ekologicznie, preferująca zdrowy i zrównoważony styl życia, nie mający negatywnego wpływu na środowisko naturalne wybiera biodegradowalne produkty codziennego użytku korzysta z urządzeń energooszczędnych i zużywających mniej wody, segreguje śmieci, nie zostawia urządzeń w trybie czuwania zakupów dokonuje pod wpływem reklam lub marketingu szeptanego, często nie zwracając uwagi na jakość kupowanych kosmetyków, otwarta na nowinki zaangażowana, świadoma wpływu dodatków chemicznych na zdrowie, ukierunkowana na ponadprzeciętną jakość kupowanych wyrobów zdezorientowana, chciałaby nabyć produkty ekologiczne, ale nie rozumie informacji podawanych na opakowaniach, nie wie jak oznakowany powinien być kosmetyk ekologiczny i jakich składników nie powinien zawierać uważnie analizuje skład kupowanych kosmetyków, szuka na opakowaniu ekocertyfikatów śledzi najnowsze trendy kosmetyczne - wybiera kremy z peptydami i kwasem hialuronowym wybiera eko kosmetyki Granica pomiędzy konsumentką eco i nie-eco zaczęłą się zacierać. Konsumentki nie-eco coraz częściej wybierają produkty eko, ponieważ wiedzą, że są one równie skuteczne co nie-eko, a przy tym tworzone w zgodzie z naturą.

6 Podążając za światowym trendem EKO, naukowcy laboratorium Eveline Cosmetics opracowali naturalne kosmetyki Pozbawione są one związków alergizujących, zawierają 100% naturalne ekstrakty, bezpieczne dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

7 SIŁA NATURY W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI

8 Zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie najgłębszych warstw skóry.
Wygładza pierwsze zmarszczki oraz doskonale chroni przed ich powstawaniem sprawiając, że skóra na długo pozostaje satynowo gładka. Reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra pozostaje perfekcyjnie matowa przez cały dzień.

9 Zapewnia intensywną regenerację skóry podczas snu.
Głęboko odżywia, dostarczając skórze cennych składników odpowiedzialnych za jej piękny i zdrowy wygląd. Sprawia, że skóra odzyskuje blask, a drobne linie i zmarszczki mimiczne ulegają wyraźnej redukcji.

10

11 Krem o działaniu energizującym zapewnia intensywne, długotrwałe nawilżenie oraz spektakularną redukcję zmarszczek. Idealnie wygładza skórę oraz hamuje procesy starzenia się. Skóra staje się idealnie napięta i elastyczna. Krem redukuje przebarwienia oraz przywraca promienny blask.

12 Zapewnia intensywną nocną regenerację
Zapewnia intensywną nocną regenerację. Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych i utrwalonych. Działa odmładzająco oraz perfekcyjnie modeluje owal twarzy. Doskonale regeneruje i dostarcza bogatych składników odżywczych.

13

14 Zapewnia intensywne działanie liftingujące
Zapewnia intensywne działanie liftingujące. Skóra staje się idealnie napięta, zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji oraz poprawia się sprężystość skóry. Krem intensywnie i długotrwale nawilża nawet najgłębsze warstwy skóry. Przywraca promienny blask i satynową gładkość.

15 Zapewnia intensywną nocną regenerację
Zapewnia intensywną nocną regenerację. Wypełnia i koryguje zmarszczki podczas snu, odnawia i wzmacnia strukturę naskórka. Wyraźnie poprawia jędrność i sprężystość skóry oraz perfekcyjnie modeluje owal twarzy. Skóra staje się idealnie gładka i wygląda na wyraźnie młodszą.

16

17 Dziękuję za uwagę 


Pobierz ppt "SIŁA NATURY W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google