Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1."— Zapis prezentacji:

1 1

2 Na każde pragnienie Twojej skóry
CRYOLIFT 3 Na każde pragnienie Twojej skóry TERAPIA ŚWIATŁEM I NATURALNY LIFTING

3 - wiotką, pozbawioną jędrności skórę - zmarszczki i opadające policzki
Czujesz, że masz: - wiotką, pozbawioną jędrności skórę - zmarszczki i opadające policzki - nierówności, niejednolity koloryt skóry - trądzik, płytkie przebarwienia, blizny i rozstępy? Boisz się inwazyjnych i bolesnych zabiegów? Chcesz szybko poprawić wygląd swojej skóry, jednocześnie zrelaksować się i odprężyć? Laboratorium Filorga, światowy ekspert w dziedzinie anti-aging, stworzyło zabieg idealny dla Ciebie!!! CRYOLIFT 3 FILORGA

4 Cryolift 3 opracowany przez francuskie Laboratorium Filorga doskonale wpisuje się w NAJNOWSZY TREND KOSMETYKI MEDYCZNEJ Skuteczność i bezpieczeństwo terapii potwierdzają liczne rekomendacje specjalistów i badania naukowe.

5 Cryolitf 3 to unikalny zabieg o kompleksowym działaniu odmładzającym.
Zapewnia synergiczny o optymalny efekt działania KRIOPLASTYKI w połączeniu z biostymulującym działaniem ŚWIATŁA LED. Zabieg łączy w sobie najwyższą technologię, elementy relaksacji przez masaż o dotyk oraz luksusowe kosmetyki.

6 KRIOPLASTYKA UJĘDRNIANIE ZIMNEM „efekt elektronicznej kostki lodu” Krioterapia przy użyciu Cryolift 3 modeluje, unosi i ujędrnia skórę za pomocą stabilizowanego zimna -18°C (efekt Peltiera). Substancje aktywne głębiej penetrują, przez zwiększone mikrokrążenie do zabiegów używa się najwyższej klasy preparatów (bazujących na wyciągach komórkowych z kawioru łososia)

7 KRIOPLASTYKA -Odświeża, ujędrnia i pobudza skórę
-Przywraca owal i dawne rysy twarzy -Unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki” -Ujędrnia wewnętrzną część ramion, zwiotczałą skórę brzucha i biustu -Wspomaga leczenie rozstępów

8 LUMINOTERAPIA Terapia światłem LED (Light Emitting Diode) jest stosunkowo nową i skuteczną metodą o szerokim zastosowaniu w kosmetologii i medycynie estetycznej. Podnosi potencjał energetyczny komórek przez stymulację mitochondriów. Pobudzone i dotlenione komórki zwiększają metabolizm i w optymalny sposób przyswajają dostarczane im substancje aktywne. Działanie silnie stymulujące i odżywcze.

9 LUMINOTERAPIA 4 działające synergicznie barwy, przenikają na różną głębokość skóry i obejmują swoim działaniem wszystkie jej warstwy.

10 LUMINOTERAPIA - ZASTOSOWANIE
Fotostarzenie ( zmarszczki, utrata elastyczności i jędrności skóry, nierówności) Profilaktyka anti-aging- opóźnienie procesu starzenia Trądzik pospolity Działanie przeciwzapalne Płytkie przebarwienia, zaburzenia pigmentacji Utrata witalności Redukcja blizn, rozstępów Wyrównanie powierzchni skóry Poprawa kolorytu

11 LUMINOTERAPIA Fototerapia LED nie jest zabiegiem inwazyjnym, nie powoduje uszkodzeń termicznych. Możliwość wykonania zabiegu o każdej porze roku. Po zabiegu można od razu wrócić do aktywnego trybu życia Zabieg szybki i efektywny!

12 Cryolift 3 Zyskaj piękny wygląd, zdrową i jędrną skórę, wykonując nowatorski zabieg Cryolift 3 Filorga.


Pobierz ppt "1."

Podobne prezentacje


Reklamy Google